Serce 0 Ulubione

Domy z kominkiem Tczew - Lista ofert sprzedaży i najmu

2 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 ogłoszenia

1 360 000 zł210 m² 6 476,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:763 m²

Dom 5 pokoi / działka 763 m2/ sauna dom: na sprzedaż jasny, bardzo słoneczny dom wolnostojący, doskonały do zamieszkania z rodziną! Nieruchomość pięknie położona w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł215 m² 5 111,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:923 m²

Oferta dostępna tylko w biurze gaudium. Pełną ofertę znajdziecie Państwo na naszej stronie. Nie wszystkie nasze nieruchomości są publikowane na portalach internetowych. Niniejsza oferta posiada 34.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Obrońców Tczewa

Suchostrzygi,Tczew

1 999 000 zł359 m² 5 563,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:422 m²

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży domu znajdującego się w Tczewie przy ulicy Obrońców Tczewa. Lokalizacja: dom znajduje się w cichej i spokojnej okolicy w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tczew

Witosa,Tczew

1 290 000 zł210 m² 6 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:763 m²

Na sprzedaż oferujemy dom o powierzchni użytkowej 167m2, usytuowany na działce 763m2. Nieruchomość położona w Tczewie. Dom parterowy z poddaszem, bez podpiwniczenia. Parter: - kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Tczew

Nowe Miasto,Tczew

2 100 000 zł300 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:56 000 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Zachwycasz się spacerami po lesie, gdzie cisza otula cię jak delikatna melodia, a piękno przyrody oraz nieograniczona przestrzeń pozwalają ci na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wysoki standard Tczew

Staszica,Tczew

2 330 000 zł246 m² 9 467,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 291 m²

Luksusowy dom, dla wymagających klientów. w pradolinie rzeki Wisły, w najlepszej lokalizacji Tczewa. Wysoka estetyka, funkcjonalność i elegancja zapewnią Ci poczucie wyjątkowości,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Tczew

Nowe Miasto,Tczew

2 100 000 zł300 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:56 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Korczaka

Prątnica,Tczew

849 090 zł187 m² 4 540,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:187 m²

Przestronny dom Z oddzielnym mieszkaniem na parterze Dom znajduje się przy ul. Korczaka, w zachodniej części miasta Tczew, 400 m od drogi krajowej nr 91. Jest doskonałym miejscem dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tczew

Stare Miasto,Tczew

730 000 zł200 m² 3 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Atuty: - 25 min do centrum Gdańska - 10 min do centrum Tczewa - bliskość całej aglomeracji trójmiejskiej dzięki szybkiemu dostępowi do autostrady A1 - duża zagospodarowana działka z miejscem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Tczew

Garnuszewskiego,Tczew

4 800 zł222 m² 21,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Kociewskie Nieruchomości oferują Państwu do wynajmu wyjątkowy dom położony w Godziszewie przy ul. Osiedlowa. Odległość do Tczewa 15,50 km dojazd 20 minut, do Starogardu Gdańskiego (19,50 km),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tczew

Garnuszewskiego,Tczew

1 417 000 zł222 m² 6 374,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Kociewskie Nieruchomości oferują Państwu wyjątkowy dom położony w Godziszewie przy ul. Osiedlowa. Odległość do Tczewa 15,50 km dojazd 20 minut, do Starogardu Gdańskiego (19,50 km), dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Korczaka

Tczew,pomorskie

630 975 zł187 m² 3 375,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5