dowolna

Lokale użytkowe wyremontowane Tczew - Oferty sprzedaży i najmu

7 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

7 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Armii Krajowej

Suchostrzygi,Tczew

15,79 zł/m²38 m² 600 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Dwa pomieszczenia biurowo usługowe z wspolnym korytazem i zapleczem socjalnym dzielone z biure projektowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Rokicka

Tczew,pomorskie

1 350 000 zł7 000 m² 192,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Działka położona jest w kompleksie produkcyjno -usługowo-handlowym Tczewa, ok. 5 km od autostrady A-1 Za płotem znajduje się strefa ekonomiczna. Działka ok. 7000 m2 jest ogrodzona, oświetlona,.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij