Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Tczew Osiedle Malinowo

7 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

7 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

549 000 zł150 m² 3 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 139 m²

Oferta dostępna tylko W biurze gaudium. Nie wszystkie nasze nieruchomości są publikowane na portalach internetowych. Pełną ofertę znajdziecie państwo na naszej stronie. Przestronny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

265 000 zł40,54 m² 6 536,75 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Zapraszamy na prezentację dwupokojowego mieszkania położonego na parterze w dwupiętrowej kamienicy w Tczewie przy ulicy Stefana Kardynała Wyszyńskiego. Lokalizacja Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

274 999 zł53 m² 5 188,66 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal użytkowy blisko centrum Tczewa, z potencjałem na prowadzenie Twojej działalności lokal Lokal użytkowy o powierzchni 53 m2 idealny do prowadzenia swojej działalności,.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł1 718 m² 756,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta Sprzedaży Działki Przemysłowo-Usługowej w Tczewie Biuro Nieruchomości Apartament ma przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną propozycję zakupu działki przemysłowo-usługowej.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł110 m² 3 172,73 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie 3 pokoje, 110 m , centrum Tczewa, ul. Strzelecka Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 110 m , położone na 1. piętrze budynku w centrum Tczew przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

3 321 000 zł1 650 m² 2 012,73 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 648 m²

Na sprzedaż nieruchomość komercyjna z dużym potencjałem do własnej aranżacji. Przeznaczenie usługowo komercyjne, była siedziby Harcerskiej Orkiestry Dętej, budynek wcześniej pełnił funkcję.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka przemysłowa uzbrojona Tczew

Malinowo,Tczew

3 500 000 zł21 347 m² 163,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o przeznaczeniu usługowym | produkcyjno-usługowym | przemysłowym położona w Pomorskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej (psse) blisko zjazdu z drogi nr 91.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa uzbrojona Tczew

Malinowo,Tczew

7 000 000 zł42 347 m² 165,30 zł/m²

 

 

 

Malinowo,Tczew

519 000 zł1 950 m² 266 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu działkę w atrakcyjnej lokalizacji! Prezentujemy klientom atrakcyjne działki pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, wolnostojącą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Tczew

Stare Miasto,Tczew

24,60 zł/m²195 m² 4 797 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajmę lokal o powierzchni 195m2 , 1 piętro wszelkich dodatkowych informacji udzielę telefonicznie :  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Tczew,pomorskie

275 000 zł53 m² 5 188,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:100 m²

Mały domek( lokal usługowy przemysłowy)na sprzedaż - centrum Tczewa Cena: 275 000 zł (do negocjacji) Powierzchnia: 53 m Opis nieruchomości: dom składa się z dwóch pomieszczeń ,łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Staszica,Tczew

790 000 zł160 m² 4 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:780 m²

Oferta sprzedaży domu - Tczew, os. Staszica. Na sprzedaż nieruchomość składająca się z dwóch części mieszkalnych z osobnymi wejściami, co daje wiele możliwości - idealne rozwiązanie.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij