dowolna

Mieszkania Tczew Osiedle Suchostrzygi

16 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

16 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

499 000 zł46 m² 10 847,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Szanownym Pośrednikom dziękujemy za współpracę. Na sprzedaż gotowe i wyposażone dwupokojowe mieszkanie 45,8m2 z licznymi udogodnieniami niespotykanymi w tej części Suchostrzyg.

Szczegóły ogłoszenia

308 000 zł30 m² 10 266,67 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż w pełni umeblowana, gustownie zaaranżowana kawalerka w jednej z najbardziej pożądanych części Tczewa Suchostrzygach. Mieszkanie utrzymane w jasnej, nowoczesnej estetyce,.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

395 000 zł52 m² 7 596,15 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52 m , położone na 3 piętrze w bloku 3-piętrowym na osiedlu Suchostrzygi w Tczewie. Mieszkanie do remontu, co daje możliwość aranżacji według.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł46 m² 10 847,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

o nowych ogłoszeniach

2 000 zł63 m² 31,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Freedom Nieruchomości ma przyjemność przedstawić na wynajem przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63 m , położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł51,30 m² 8 869,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania obsługiwaną przez biuro investkon Nieruchomości. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w Tczewie na Suchostrzygach, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł59,80 m² 7 859,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż mieszkanie ul. Kasztanowa, tczew Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o łącznej powierzchni 66,8 m , położone na IV piętrze w czteropiętrowym bloku. Powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł30,19 m² 10 897,65 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe ul. Jagiełły, IX piętro, 30,19 m Na sprzedaż funkcjonalne i świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 30,19 m , położone na IX piętrze przy.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł50 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

To wyjątkowa propozycja dla osób, które chcą połączyć komfort mieszkania z niezależnością domu. Mieszkanie: to 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł72,22 m² 9 678,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 72,22 m , położone na 2 piętrze w zadbanym bloku przy ul. Bora Komorowskiego w Tczewie. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł30,19 m² 7 618,42 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja! Na sprzedaż kawalerka z balkonem Władysława Jagiełły Tczew Oferujemy na sprzedaż mieszkanie jednopokojowe o dużym potencjale, położone w Tczewie, na VI piętrze wieżowca.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł60,30 m² 7 462,69 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie w Tczewie ul. Jagiełły, i piętro, 60,3 m Oferuję na sprzedaż przestronne i bardzo słoneczne mieszkanie czteropokojowe o powierzchni 60,3 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł33 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Actus przedstawia: na sprzedaż - 2-pokojowe mieszkanie | Tczew, ul. Jagiellońska | 33 m | 3 piętro Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 33 m , położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł48,90 m² 9 386,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie położone w Tczewie przy ul. Armii Krajowej. Cena: 459 000 zł Informacje podstawowe: powierzchnia użytkowa mieszkania: 48,9 m powierzchnia piwnicy: 3,7.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

349 000 zł36,56 m² 9 545,95 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie. Budynek oddany do uzytkowania. Jest możliwość wykończenia mieszkania według życzeń klienta. Znajduję się na 1 piętrze w 3 piętrowym bloku. W trosce.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł63,20 m² 9 319,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Doskonała przestrzeń dla pary, rodziny oraz jako nieruchomość inwestycyjna lokalizacja: mieszkanie znajduje się w spokojnej, jednocześnie najbardziej pożądanej dzielnicy Tczewa - Suchostrzygi.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Władysława Jagiełły

Suchostrzygi,Tczew

499 000 zł65 m² 7 676,92 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz miejsca, gdzie Twoja rodzina poczuje się bezpiecznie, a każde z dzieci zyska własny kąt? Marzysz o porannej kawie na balkonie z widokiem na spokojną okolicę, bez sąsiadów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Topolowa

Suchostrzygi,Tczew

479 000 zł55 m² 8 709,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż ustawne, dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Suchostrzygi, przy ul. Topolowej. To jedna z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w Tczewie, ceniona za świetną infrastrukturę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Akacjowa

Suchostrzygi,Tczew

30 500 zł52 m² 588,92 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Syndyk masy upadłości w postępowaniu upadłościowym osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, toczącym się przed Sądem Rejonowym Gdańsk Północ w Gdańsku Wydział VI.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Władysława Jagiełły

Suchostrzygi,Tczew

235 000 zł30 m² 7 833,33 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 30 m , zlokalizowane na trzecim piętrze w wieżowcu przy ul. Jagiełły w Tczewie. Lokal o jednostronnym układzie z ekspozycją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Suchostrzygi,Tczew

639 000 zł57 m² 11 200,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż mieszkanie 57,05 m - Tczew, ul. Topolowa - 679 000 zł Na sprzedaż przytulne i komfortowe dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 57,05 m , położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jodłowa

Suchostrzygi,Tczew

409 000 zł50 m² 8 180 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie 56,6 m w sercu Tczewa - Suchostrzygi Szukasz przestronnego i funkcjonalnego mieszkania w doskonałej lokalizacji? To ogłoszenie jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tczew

Suchostrzygi,Tczew

458 000 zł50 m² 9 252,53 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Skorzystaj z Oferty z Ogromnymi Ogrodami! W tej ofercie: ogród aż 110m2! Zamieszkaj blisko natury tylko 23 minuty od centrum Gdańska Nowoczesne osiedle pod Tczewem idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tczew

Suchostrzygi,Tczew

323 000 zł36 m² 9 098,59 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zamieszkaj blisko natury tylko 23 minuty od centrum Gdańska Nowoczesne osiedle pod Tczewem idealna propozycja dla osób szukających spokoju, zieleni i dobrego dojazdu do Trójmiasta. Mieszkania gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tczew

Suchostrzygi,Tczew

399 500 zł55 m² 7 290,15 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tczew

Suchostrzygi,Tczew

340 000 zł36 m² 9 315,07 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Tczew

Suchostrzygi,Tczew

591 000 zł65 m² 9 092,31 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Skorzystaj z Oferty z Ogromnymi Ogrodami! W tej ofercie: ogród aż 235m2! Zamieszkaj blisko natury tylko 23 minuty od centrum Gdańska Nowoczesne osiedle pod Tczewem idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Tczew

Suchostrzygi,Tczew

487 000 zł68 m² 7 109,49 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jodłowa

Suchostrzygi,Tczew

510 000 zł60 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie na Suchostrzygach - Tczew, ul. Jodłowa Atuty nieruchomości: przestronne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 59,4 m Do zamieszkania od zaraz - odnowione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tczew

Suchostrzygi,Tczew

406 000 zł55 m² 7 423,66 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Akacjowa

Suchostrzygi,Tczew

599 000 zł72 m² 8 319,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

4 pokojowe mieszkanie, w świetnej lokalizacji mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 72 m , wykończone w wysokim standardzie. Dzięki temu, że okna skierowane są na strony świata,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tczew

Suchostrzygi,Tczew

302 500 zł37 m² 8 271,81 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tczew

Suchostrzygi,Tczew

436 000 zł54 m² 8 013,23 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tczew

Suchostrzygi,Tczew

290 000 zł37 m² 7 930 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Tczew

Suchostrzygi,Tczew

487 000 zł68 m² 7 131,35 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tczew

Suchostrzygi,Tczew

404 000 zł49 m² 8 231,46 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jagiellońska

Suchostrzygi,Tczew

270 000 zł33 m² 8 181,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe z aneksem kuchennym - Tczew Oferuję mieszkanie o powierzchni 33m2 plus piwnica 3,5m2 położone na trzecim piętrze w czteropiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bora - Komorowskiego

Suchostrzygi,Tczew

470 000 zł46 m² 10 217,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe w centrum Tczewa Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46 m , położone w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - w samym centrum Tczewa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jodłowa

Suchostrzygi,Tczew

438 000 zł57 m² 7 738,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 56,60 m , usytuowane na pierwszym piętrze w 4-piętrowym bloku , zlokalizowanym w sercu Tczewa na osiedlu Suchostrzygi. Kluczowe atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Władysława Jagiełły

Suchostrzygi,Tczew

229 000 zł30 m² 7 585,29 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż jasna kawalerka położona na wysokim parterze w zadbanym, 10-piętrowym bloku z windą przy ul. Jagiełły w Tczewie. Idealna propozycja dla pary lub jako inwestycja pod wynajem -.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij