Mieszkanie, ul. Kubusia Puchatka

Kubusia Puchatka, Bajkowe-Piotrowo, Tczew, pomorskie

  • 2 200 zł
  • 34,36 m²
  • 64,03 zł/m²

Zdjęcie

Paulina Łukasik

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Kubusia Puchatka

Kubusia Puchatka, Bajkowe-Piotrowo, Tczew, pomorskie

zaktualizowane:
18 maja 2026

2 200 zł

34,36 m²

64,03 zł/m²

Mieszkanie, ul. Kubusia Puchatka

Zaktualizowane: 18 maja 2026

2 200 zł 34,36 m² 64,03 zł/m²

Nie zwlekaj z kontaktem

bardzo wysokie zainteresowanie

Piętro:
1/3
Liczba pokoi:
1
Umeblowane:
tak
Stan mieszkania:
bardzo dobry
Kaucja:
4 000 zł

Piętro:

1/3

Liczba pokoi:

1

Umeblowane:

tak

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Kaucja:

4 000 zł

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: kawalerka do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 2 200 zł / miesiąc
  • Dostępne: kwiecień 2026
  • Charakterystyka mieszkania: 34,36 m², 1 pokój, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2018
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/3, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
  • Opłaty uzupełniające: kaucja: 4 000 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, lodówka, piekarnik, płyta gazowa / elektryczna, pralka, telewizor
  • Kuchnia: oddzielna
  • Łazienka: prysznic, oddzielne WC
  • Media: ogrzewanie: miejskie
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: Actus estate, zaktualizowane: 18.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 548878

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Do wynajęcia komfortowa i w pełni umeblowana kawalerka o powierzchni 34,36 m², położona w nowoczesnym budynku z 2018 roku na cenionym Osiedlu Bajkowym, przy ul. Kubusia Puchatka w Tczewie.

Mieszkanie wykończone w nowoczesnym standardzie, gotowe do zamieszkania od zaraz. Idealne dla jednej osoby lub pary. (...)