Mieszkanie, ul. Al. Zwycięstwa
Al. Zwycięstwa, Garnuszewskiego, Tczew, pomorskie
- 360 000 zł
- 42,70 m²
- 8 430,91 zł/m²
Joanna Kruczek
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Al. Zwycięstwa
Al. Zwycięstwa, Garnuszewskiego, Tczew, pomorskie
zaktualizowane:
10 maja 2026
Mieszkanie, ul. Al. Zwycięstwa
Zaktualizowane: 10 maja 2026
360 000 zł 42,70 m² 8 430,91 zł/m²
2/4
2
1970
parking publiczny / na ulicy
do odświeżenia
Zobacz na mapie
Piętro:
2/4Liczba pokoi:
2Rok budowy:
1970Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicyStan mieszkania:
do odświeżeniaSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 360 000 zł (8 430,91 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: do uzgodnienia
- Forma własności: spółdzielcze własnościowe
- Charakterystyka mieszkania: 42,70 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: do odświeżenia
- instalacje: stan dobry; okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1970 (blok w starym budownictwie)
- Rozkład mieszkania: piętro 2/4, dwustronne, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
- Czynsz: 730 zł
- Kuchnia: oddzielna, z oknem
- Łazienka: prysznic
- Media: gaz; ogrzewanie: miejskie
- opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Internet, telefon, telewizja kablowa
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: tak
- Zapotrzebowanie na energię: użytkową (EU): 1 kWh/m² na rok; końcową (EK): 1 kWh/m² na rok; nieodnawialną energię pierwotną (EP): 1 kWh/m² na rok
- wielkość emisji CO₂ (ECO2): 1 t CO₂/m² na rok
- udział odnawialnych źródeł energii w zapotrzebowaniu na energię końcową (Uoze): 1 %
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
- Źródło: biuro nieruchomości: Nieruchomości Joanna, zaktualizowane: 10.05.2026
Lokalizacja
- Adres: Al. Zwycięstwa, Garnuszewskiego, Tczew, tczewski, pomorskie
- Otoczenie: osiedle bloków mieszkalnych, tereny zielone i rekreacyjne, obiekty handlowo-usługowe
- cicho
Opis nieruchomości
Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Tczewie Aleja Zwycięstwa
Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42,7 m², położone w Tczewie przy Alei Zwycięstwa, w bloku czteropiętrowym na 2 piętrze.