Mieszkanie, ul. Jana Sobieskiego

Jana Sobieskiego, Nowe Miasto, Tczew, pomorskie

  • 499 000 zł
  • 52 m²
  • 9 596,15 zł/m²

Zdjęcie

Mateusz

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Jana Sobieskiego

Jana Sobieskiego, Nowe Miasto, Tczew, pomorskie

zaktualizowane:
21 maja 2026

499 000 zł

52 m²

9 596,15 zł/m²

Mieszkanie, ul. Jana Sobieskiego

Zaktualizowane: 21 maja 2026

499 000 zł 52 m² 9 596,15 zł/m²

Piętro:
3/3
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
1961
Miejsce parkingowe:
przynależne na ulicy
Stan mieszkania:
wysoki standard

Piętro:

3/3

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

1961

Miejsce parkingowe:

przynależne na ulicy

Stan mieszkania:

wysoki standard

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 499 000 zł (9 596,15 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: natychmiast
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 52 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny (blok z płyty); rok budowy: 1961
  •   technika budowy: wielka płyta
  • Rozkład mieszkania: piętro 3/3, jednostronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica 6 m²
  • Czynsz: 950 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, pralka, suszarka, zmywarka, płyta gazowa / elektryczna, piekarnik, lodówka
  • Kuchnia: aneks kuchenny, z oknem, w zabudowie
  • Łazienka: prysznic
  • Media: gaz; ogrzewanie: miejskie
  •   opomiarowanie wody
  •   Internet, telefon, telewizja kablowa
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: tak
  • Zapotrzebowanie na energię: użytkową (EU): 100 kWh/m² na rok; końcową (EK): 161 kWh/m² na rok; nieodnawialną energię pierwotną (EP): 212 kWh/m² na rok
  •   wielkość emisji CO₂ (ECO2): 0 t CO₂/m² na rok
  •   udział odnawialnych źródeł energii w zapotrzebowaniu na energię końcową (Uoze): 0 %
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: przynależne na ulicy
  • Źródło: ogłoszenie prywatne, zaktualizowane: 21.05.2026

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie po generalnym remoncie Tczew, ul. Jana Sobieskiego
Sprzedam piękne, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 52 m², położone w Tczewie przy ul. Jana Sobieskiego. Lokal znajduje się na 3. piętrze w kameralnym, 3-piętrowym budynku.