Mieszkanie, ul. Wodna
Wodna, Stare Miasto, Tczew, pomorskie
- 419 000 zł
- 45 m²
- 9 311,11 zł/m²
Renata Mielewczy...
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Wodna
Wodna, Stare Miasto, Tczew, pomorskie
zaktualizowane:
28 kwietnia 2026
Mieszkanie, ul. Wodna
Zaktualizowane: 28 kwietnia 2026
419 000 zł 45 m² 9 311,11 zł/m²
3/3
3
1993
parking publiczny / na ulicy
bardzo dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
3/3Liczba pokoi:
3Rok budowy:
1993Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicyStan mieszkania:
bardzo dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 419 000 zł (9 311,11 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: natychmiast
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 45 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
- instalacje: stan dobry; okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1993
- technika budowy: nowa technologia
- Rozkład mieszkania: piętro 3/3, dwustronne, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: piwnica
- Czynsz: 350 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, lodówka, piekarnik, płyta gazowa / elektryczna, zmywarka
- Kuchnia: z oknem
- Łazienka: prysznic
- Media: gaz; ogrzewanie: gazowe
- opomiarowanie wody
- Internet, telewizja kablowa
- klimatyzacja
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, domofon/wideofon
- Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
- Źródło: biuro nieruchomości: NIERUCHOMOŚCI APARTAMENT Sp. z o. o., zaktualizowane: 28.04.2026
- numer ogłoszenia: 269110
Lokalizacja
- Adres: Wodna, Stare Miasto, Tczew, tczewski, pomorskie
- Otoczenie: osiedle bloków mieszkalnych, rzeka
- cicho
Opis nieruchomości
Tczew - Nowoczesne mieszkanie 45 m² | 2 sypialnie | Klimatyzacja | Niski czynsz
NOWA NIŻSZA CENA - 419yś zł
Na sprzedaż eleganckie, starannie zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 45 m², łączące nowoczesny styl, wysoki standard wykończenia oraz atrakcyjną lokalizację. Lokal jest po kapitalnym remoncie w 2024 roku i nie wymaga żadnego wkładu finansowego - gotowy do zamieszkania od zaraz. (...)