Mieszkanie, ul. Al. Zwycięstwa

Al. Zwycięstwa, Tczew, pomorskie

  • 440 000 zł
  • 55 m²
  • 8 000 zł/m²

Zdjęcie

Oskar Szwamber

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Al. Zwycięstwa

Al. Zwycięstwa, Tczew, pomorskie

zaktualizowane:
11 maja 2026

440 000 zł

55 m²

8 000 zł/m²

Mieszkanie, ul. Al. Zwycięstwa

Zaktualizowane: 11 maja 2026

440 000 zł 55 m² 8 000 zł/m²

Piętro:
4/10
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
-
Miejsce parkingowe:
przynależne na ulicy
Stan mieszkania:
do remontu

Piętro:

4/10

Liczba pokoi:

3

• Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 440 000 zł (8 000 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 55 m², 3 pokoje; stan: do remontu
  • Budynek: blok mieszkalny (blok z płyty)
  •   technika budowy: wielka płyta
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 4/10, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Kuchnia: oddzielna
  • Media: ogrzewanie: miejskie
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: przynależne na ulicy (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: Actus estate, zaktualizowane: 11.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 110862

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż przestronne i bardzo słoneczne mieszkanie o powierzchni 55 m² z balkonem oraz piwnicą. Lokal znajduje się w wieżowcu z nową windą, w dobrej lokalizacji.

Cena: 440 000 zł do negocjacji

Mieszkanie składa się z:

3 pokoi,
kuchni,
łazienki,
dużego przedpokoju.

Mieszkanie wymaga remontu, co daje możliwość własnej aranżacji wnętrza według własnych potrzeb i gustu. (...)

Agent

Oskar Szwamber

530 585...

530 585 773

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

530 585...

530 585 773

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została