dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Tczew Nowe Miasto

32 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

32 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pomorska

Nowe Miasto,Tczew

279 000 zł46 m² 6 065,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna tylko w biurze gaudium. Pełną ofertę znajdziecie Państwo na naszej stronie. Nie wszystkie nasze nieruchomości są publikowane na portalach internetowych. Niniejsza oferta posiada 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Al. Zwycięstwa

Garnuszewskiego,Tczew

470 000 zł54 m² 8 673,19 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe w Tczewie Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 54,19 m (w tym piwnica), położonego na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jedności Narodu

Garnuszewskiego,Tczew

1 500 zł36 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko w biurze gaudium. Nie wszystkie nasze nieruchomości są publikowane na portalach internetowych. Pełną ofertę znajdziecie Państwo na naszej stronie. Okolica: w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gdańska

Garnuszewskiego,Tczew

555 000 zł84 m² 6 607,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1938

Atrakcyjne mieszkanie w centrum Tczewa z balkonem oraz piwnicą. Na sprzedaż przestronne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 84m z balkonem oraz piwnicą 18m gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Al. Zwycięstwa

Garnuszewskiego,Tczew

31,60 zł/m²47 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

o wynajęcia lokal handlowo/usługowy o powierzchni 47m2. Znajduje się w pasażu handlowym Flisak Tczew, al. Zwycięstwa 13. 100 m od Sądu Rejonowego i 400 m od Galerii Handlowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Nowe Miasto,Tczew

1 600 000 zł434 m² 3 688,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:711 m²

Na sprzedaż kamienica inwestycyjna z lokalem usługowym i dodatkowym budynkiem mieszkalnym oraz Garażem w Tczewie - tylko u nas! Powierzchnia całkowita: 451,36 m Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Tczew

Nowe Miasto,Tczew

2 100 000 zł300 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:56 000 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Zachwycasz się spacerami po lesie, gdzie cisza otula cię jak delikatna melodia, a piękno przyrody oraz nieograniczona przestrzeń pozwalają ci na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jedności Narodu

Garnuszewskiego,Tczew

239 000 zł32 m² 7 468,75 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Pomira

Nowe Miasto,Tczew

444 000 zł60 m² 7 404,94 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Przestronne, wysokie na 3,25m 3 pokojowe mieszkanie w odnowionej kamienicy. Pomieszczenia o dużej kubaturze dzięki wysokim podwieszanym cechują się znacznie wyższym komfortem mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kozia

Nowe Miasto,Tczew

480 000 zł49 m² 9 795,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

3 pokojowe mieszkanie W bliskości dworca mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 49 m2, w bardzo dobrym stanie technicznym. Nieruchomość jest zadbana i gotowa do zamieszkania. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Nowe Miasto,Tczew

450 000 zł49 m² 9 127,79 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie dwupokojowe ( 49,3 m2 ) z balkonem na parterze nowoczesnego budynku 3 piętrowego w centrum Tczewa. Komfortowe mieszkanie w świetnej lokalizacji to idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Gdańska

Nowe Miasto,Tczew

6 500 000 zł1 319 m² 4 928,46 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż kamienica położona przy jednej z głównych ulic w Tczewie blisko dworca pkp. Oferta jedyna w swoim rodzaju, świetnie położona, idealnie nadająca się na prowadzenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Tczew

Nowe Miasto,Tczew

2 100 000 zł300 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:56 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Nowe Miasto,Tczew

950 000 zł111 m² 8 558,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Przedstawiamy ofertę domu w zabudowie szeregowej zlokalizowanego na ul. Grunwaldzkiej w Tczewie. Dom o powierzchni 166 mkw (111 mkw powierzchni użytkowej) położony w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Nowe Miasto,Tczew

1 090 000 zł166 m² 6 566,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Sobieskiego

Nowe Miasto,Tczew

281 800 zł28 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1897

Biuro Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu atrakcyjne mieszkanie po kapitalnym remoncie! mieszaknie wraz Z całym budynkiem po kapitalnym remoncie W 2024 roku. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Sobieskiego

Nowe Miasto,Tczew

416 700 zł42 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1897

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Jana Sobieskiego

Nowe Miasto,Tczew

57,48 zł/m²43 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Biuro Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu atrakcyjny lokal biurowy po kapitalnym remoncie! Przedmiotem oferty jest najem lokalu biurowego o powierzchni użytkowej 43,49 m2 usytuowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Jana Sobieskiego

Nowe Miasto,Tczew

58,70 zł/m²43 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Biuro Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu atrakcyjny lokal biurowy po kapitalnym remoncie! Przedmiotem oferty jest najem lokalu biurowego o powierzchni użytkowej 42,59 m2 usytuowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Sobieskiego

Nowe Miasto,Tczew

327 700 zł33 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1897

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Jana Sobieskiego

Nowe Miasto,Tczew

58,66 zł/m²43 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Biuro Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu atrakcyjny lokal biurowy po kapitalnym remoncie! Przedmiotem oferty jest najem lokalu biurowego o powierzchni użytkowej 42,62 m2 usytuowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Chłodna

Nowe Miasto,Tczew

90 zł/m²50 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro Użlis Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu lokal w centrum miasta! Przedmiotem oferty jest wynajem lokalu usługowego o łącznej powierzchni 50m2, usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa uzbrojona, ul. Przemysława II

Nowe Miasto,Tczew

1 890 000 zł7 559 m² 250,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Biuro Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu działkę o przeznaczeniu produkcyjnym z możliwością zabudowy mieszkaniowej. Przedmiotem oferty jest sprzedaż działek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Al. Zwycięstwa

Garnuszewskiego,Tczew

189 000 zł43 m² 4 395,35 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedmiotem oferty jest sprzedaż lokalu komercyjnego o powierzchni 43m2, zlokalizowanego w pasażach handlowych, przy ulicy Aleja Zwycięstwa w Tczewie. Obecnie trwa wyodrębnienie własności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tczewskich Saperów

Nowe Miasto,Tczew

555 000 zł54 m² 10 202,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Biuro Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie położone w świetnej lokalizacji będące częścią nowej inwestycji przy ulicy tczerwskich saperów! Przedmiotem oferty jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Targowa

Nowe Miasto,Tczew

560 000 zł64 m² 8 750 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Biuro Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu Nieruchomość z ogromnym potencjałem! Przedmiotem sprzedaży jest lokal usługowy w zabudowie szeregowej zlokalizowany w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Południowa

Nowe Miasto,Tczew

549 000 zł140 m² 3 922,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Biuro Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu dom w bardzo atrakcyjnej lokalizacji! Przedmiotem oferty jest sprzedaż domu w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 139,95.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Sobieskiego

Nowe Miasto,Tczew

392 800 zł39 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1897

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pomorska

Nowe Miasto,Tczew

552 885 zł62 m² 8 990 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Użlis Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania w centrum miasta w nowym budownictwie z 2015 roku w Tczewie. Przedmiotem oferty jest sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Sobieskiego

Nowe Miasto,Tczew

387 500 zł39 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1897

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Sobieskiego

Nowe Miasto,Tczew

436 000 zł73 m² 5 998,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1934

Użlis Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania w świetnej lokalizacji w Tczewie. Przedmiotem oferty jest sprzedaż mieszkania 2-pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Sobieskiego

Nowe Miasto,Tczew

285 400 zł29 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1897

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Nowe Miasto,Tczew

267 000 zł50 m² 5 568,96 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Biuro Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie położone w świetnej lokalizacji! Cała posesja ogrodzona, wjazd oraz parking następuje przez bramę otwieraną elektrycznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Sobieskiego

Nowe Miasto,Tczew

316 200 zł32 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1897

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Jana Sobieskiego

Nowe Miasto,Tczew

57,88 zł/m²43 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Biuro Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu atrakcyjny lokal biurowy po kapitalnym remoncie! Przedmiotem oferty jest najem lokalu biurowego o powierzchni użytkowej 43,19 m2 usytuowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Sobieskiego

Nowe Miasto,Tczew

367 600 zł37 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1897

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Sobieskiego

Nowe Miasto,Tczew

326 000 zł33 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1897

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Gdańska

Nowe Miasto,Tczew

330 000 zł289 m² 1 141,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Przedmiotem oferty jest sprzedaż działki budowlanej o powierzchni 289 m2 położonej przy ulicy Gdańskiej w Tczewie. Działka zabudowana garażem murowanym, położona w obszarze strefy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Sobieskiego

Nowe Miasto,Tczew

335 200 zł34 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1897

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyzwolenia

Garnuszewskiego,Tczew

315 000 zł51 m² 6 227,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Biuro Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie położone w świetnej lokalizacji! Przedmiotem sprzedaży jest 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 50,58 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Nowe Miasto,Tczew

279 000 zł50 m² 5 599,04 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49,83 m , zlokalizowane na drugim piętrze budynku mieszkalnego przy ul. Wojska Polskiego w Tczewie. Atuty nieruchomości: centralna.