dowolna

Nieruchomości Tczew - Oferty sprzedaży nieruchomości

179 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

179 ogłoszeń

990 000 zł527,24 m² 1 877,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:251 m²

Oferta dla inwestora kamienica - ścisłe centrum tczewa, 50 m od rynku Kamienica składa się z 5 mieszkań oraz 1 lokalu użytkowego. Podstawowe informacje Powierzchnia użytkowo-mieszkalna (pum):.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł44,24 m² 7 888,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie Tczew, ul. Wojska Polskiego Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44,24 m , po remoncie, położone na III piętrze w kamienicy w bardzo dobrej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł80 m² 6 237,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

3 pokoje | 80 m | parter | ogród + duża piwnica | Tczew | gotowe do zamieszkania Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni użytkowej 80 m , zlokalizowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł101,82 m² 3 879,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1900

Doskonała nieruchomość z klimatem dla inwestora, dla rodziny, mieszkanie: na sprzedaż przestronne mieszkanie aktualnie 5-pokojowe z oddzielną kuchnią i dwiema łazienkami.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

349 000 zł36,56 m² 9 545,95 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie. Budynek oddany do uzytkowania. Jest możliwość wykończenia mieszkania według życzeń klienta. Znajduję się na 1 piętrze w 3 piętrowym bloku. W trosce.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł1 072 m² 1 864,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:684 m²

Na sprzedaż klimatyczna kamienica, usytuowana przy Tczewskiej Starówce. Idealne miejsce dla biznesu oraz osób szukających nieruchomości w ciekawych lokalizacjach. Lokalizacja: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

244 000 zł45,60 m² 5 350,88 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Atuty: * Bezpośrednie wejście do mieszkania od ulicy Lecha, * Świetna lokalizacja; * Miejsca parkingowe za bramą, tylko dla mieszkańców; * 4 minuty do przystanku autobusowego; * Blisko marketów (Lidl,.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł44,70 m² 9 373,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Gaudium Nieruchomości prezentuje Państwu słoneczne mieszkanie o powierzchni 44,70 m , zlokalizowane w Tczewie na Starym Mieście. Z okna rozciąga się piękny widok na Wisłę.

Szczegóły ogłoszenia

3 750 000 zł2 723 m² 1 377,16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 359 m²

Założenia sprzedaży Warunkiem sprzedaży jest ustanowienie Ograniczonych praw rzeczowych dostępu do infrastruktury telekomunikacyjnej pozostającej w obrębie nieruchomości, dotyczy: prawa.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł215 m² 5 111,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:923 m²

Oferta dostępna tylko w biurze gaudium. Pełną ofertę znajdziecie Państwo na naszej stronie. Nie wszystkie nasze nieruchomości są publikowane na portalach internetowych. Niniejsza oferta posiada 34.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł140 m² 6 421 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 071 m²

Dom wolnostojący na sprzedaż Tczew, ul. Partyzantów 4 Cena: 899 000 pln Powierzchnia domu: 140 m Powierzchnia działki: 1071 m (dz. 282 i dz. 739/1) Lokalizacja: tczew, ul. Partyzantów 4.

Szczegóły ogłoszenia

1 720 000 zł2 706 m² 635,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna, 1891 m2 - Tczew Czyżykowo działka: na sprzedaż działki 289/4 i 289/6 oraz 291 o łącznej powierzchni 2706 m2. Nieruchomość objęta jest obowiązującym miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł63,20 m² 9 319,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Doskonała przestrzeń dla pary, rodziny oraz jako nieruchomość inwestycyjna lokalizacja: mieszkanie znajduje się w spokojnej, jednocześnie najbardziej pożądanej dzielnicy Tczewa - Suchostrzygi.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł67,10 m² 8 927 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Oferta tylko W pepper house! wyjątkowy apartament 67,1 m Z garażem | tczew, ul. Słowackiego Unikalna propozycja w Centrum Tczewa - apartament 67,1 m , położony na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł87,70 m² 3 876,85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Przestronne mieszkanie 77,7 m z balkonem i piwnicą - centrum Tczewa, ul. Piaskowa - nowa niższa cena 340tyś zł Na sprzedaż oferujemy jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

541 275 zł611 m² 885,88 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji obwieszczenie w sprawie pisemnego konkursu ofert na sprzedaż nieruchomości wchodzących w skład masy upadłości w postępowaniu upadłościowym.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyzwolenia

Nowe Miasto,Tczew

449 000 zł36 m² 12 472,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Nowoczesne 2 pokoje na wyzwolenia - po kapitalnym remoncie 2026 r Szukasz mieszkania pod klucz , które pachnie nowością? Na sprzedaż jasne i bardzo ustawne 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Paderewskiego

Stare Miasto,Tczew

268 000 zł91 m² 2 945,05 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Wyjątkowe mieszkanie kamienica przy parku - 91 m potencjału I czerwonej cegły Szukasz nieruchomości z "duszą", którą możesz stworzyć od podstaw według własnej wizji? Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Paderewskiego

Stare Miasto,Tczew

1 300 000 zł364 m² 3 571,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Wyjątkowa kamienica przy parku - 364 m potencjału I czerwonej cegły Szukasz nieruchomości z "duszą", którą możesz stworzyć od podstaw według własnej wizji? Prezentujemy przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orzeszkowej

Czyżykowo,Tczew

299 000 zł36 m² 8 305,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie - 36 m , II piętro Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36 m , położone na drugim piętrze w atrakcyjnej lokalizacji. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Chłopska

Staszica,Tczew

2 330 000 zł246 m² 9 471,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 291 m²

Dom Marzeń z Sauną, kominkiem i Luksusowym Ogrodem | Spokój Pradoliny Wisły Najlepszy Adres w Tczewie Szukasz miejsca, które łączy prestiżową lokalizację, najwyższą jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zamkowa

Stare Miasto,Tczew

800 000 zł64 m² 12 519,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Sprzedam nowoczesny przestronny apartament 2-pokojowy w doskonałej lokalizacji przy bulwarze nad Wisłą. Apartament wykończony jest na wysoki standart, do zamieszkania. Kuchnia w pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Władysława Jagiełły

Suchostrzygi,Tczew

499 000 zł65 m² 7 676,92 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz miejsca, gdzie Twoja rodzina poczuje się bezpiecznie, a każde z dzieci zyska własny kąt? Marzysz o porannej kawie na balkonie z widokiem na spokojną okolicę, bez sąsiadów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Topolowa

Suchostrzygi,Tczew

479 000 zł55 m² 8 709,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż ustawne, dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Suchostrzygi, przy ul. Topolowej. To jedna z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w Tczewie, ceniona za świetną infrastrukturę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warsztatowa

Nowe Miasto,Tczew

335 000 zł55 m² 6 057,87 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz miejsca dla swojej rodziny, gdzie dzieci mają bezpieczny plac zabaw tuż za rogiem, a Ty nie musisz martwić się o parkowanie czy brak miejsca na sezonowe rzeczy? To mieszkanie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nowe Miasto,Tczew

345 000 zł41 m² 8 414,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro nie pobiera wynagrodzenia od kupującego Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 2-pokojowego w Tczewie, obsługiwaną przez biuro Investkon Nieruchomości. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Orzeszkowej

Czyżykowo,Tczew

320 000 zł35 m² 9 031,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Oferta dostępna W ossa nieruchomości! Z przyjemnością prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie położone w Tczewie. To idealna propozycja dla osób szukających funkcjonalnego lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Żeglarska

Stare Miasto,Tczew

539 900 zł68 m² 7 939,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Wyjątkowe 2 poziomy nad Wisłą - zamieszkaj przy Bulwarze w Tczewie Szukasz mieszkania, które ma to coś? Mamy przyjemność zaprezentować dwupoziomową przestrzeń o powierzchni ok. 68 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 999 999 zł1 500 m² 1 333,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż oferujemy nieruchomość gruntową o łącznej powierzchni 2 131 m , położoną w ścisłym centrum Tczewa, przy ul. Nowy Rynek - w bezpośrednim sąsiedztwie dworca pkp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Stare Miasto,Tczew

275 000 zł53 m² 5 188,68 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż zamianę budynek usługowo-przemysłowy - 53 m | działka ok. 100 m Na sprzedaż budynek o powierzchni użytkowej 53 m , usytuowany na działce o powierzchni około 100.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa uzbrojona Tczew

Tczew,pomorskie

7 000 000 zł42 347 m² 165,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o przeznaczeniu usługowym | produkcyjno-usługowym | przemysłowym położona w Pomorskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej (psse) blisko zjazdu z drogi nr 91.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Tczew,pomorskie

275 000 zł53 m² 5 188,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:100 m²

Mały domek( lokal usługowy przemysłowy)na sprzedaż - centrum Tczewa Cena: 275 000 zł (do negocjacji) Powierzchnia: 53 m Opis nieruchomości: dom składa się z dwóch pomieszczeń ,łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jadwigi

Stare Miasto,Tczew

480 000 zł70 m² 6 906,47 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1912

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w kamienicy w samym sercu Starego Miasta w Tczewie. Lokal wyróżnia się wysokimi sufitami (2,9 m), charakterystycznymi dla przedwojennej architektury,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stroma

Stare Miasto,Tczew

329 000 zł52 m² 6 326,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Oferta dostępna tylko w biurze gaudium. Pełną ofertę znajdziecie Państwo na naszej stronie. Nie wszystkie nasze nieruchomości są publikowane na portalach internetowych. Niniejsza oferta posiada 17.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Orkana

Czyżykowo,Tczew

215 000 zł24 m² 8 958,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kawalerki o powierzchni 24 m , położonej w Tczewie na osiedlu Czyżykowo przy ul. Orkana, na 3 piętrze. Najważniejsze atuty: doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Polna

Czyżykowo,Tczew

209 000 zł24 m² 8 708,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Oferta dostępna tylko w biurze gaudium. Pełną ofertę znajdziecie Państwo na naszej stronie. Nie wszystkie nasze nieruchomości są publikowane na portalach internetowych. Niniejsza oferta posiada 18.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa uzbrojona Tczew

Tczew,pomorskie

3 500 000 zł21 347 m² 163,96 zł/m²

 

 

 

Staszica,Tczew

790 000 zł160 m² 4 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:780 m²

Oferta sprzedaży domu - Tczew, os. Staszica. Na sprzedaż nieruchomość składająca się z dwóch części mieszkalnych z osobnymi wejściami, co daje wiele możliwości - idealne rozwiązanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dąbrowskiego

Za Parkiem,Tczew

249 000 zł99 m² 2 508,06 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z działką (500m2) o powierzchni 99,28 m2! Nieruchomość składa się z salonu, dwóch pokoi, osobnej kuchni z oknem, łazienki z wc, garderoby,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Akacjowa

Suchostrzygi,Tczew

30 500 zł52 m² 588,92 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Syndyk masy upadłości w postępowaniu upadłościowym osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, toczącym się przed Sądem Rejonowym Gdańsk Północ w Gdańsku Wydział VI.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jadwigi

Stare Miasto,Tczew

480 000 zł73 m² 6 598,85 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż przestronne mieszkanie z ogródkiem - Tczew, ul. Królowej Jadwigi. Oferuję na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni ok. 69 m , zlokalizowane na.