dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Tczew - Oferty sprzedaży i najmu

35 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

35 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

800 000 zł93,16 m² 8 587,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Oferta kierowana jest do osób szukających komfortowego, funkcjonalnego i przestronnego apartamentu położonego w centrum miasta. Kompletna infrastruktura okolicy umożliwia dostęp do szkół,.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł91,50 m² 3 486,34 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Ogłoszenie sprzedaży mieszkania - Tczew, ul. Królowej Jadwigi 1 Na sprzedaż przestronne mieszkanie w zabytkowej kamienicy 4-piętrowej, usytuowane na 2. piętrze, o powierzchni całkowitej 91,5.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

459 000 zł48,90 m² 9 386,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie położone w Tczewie przy ul. Armii Krajowej. Cena: 459 000 zł Informacje podstawowe: powierzchnia użytkowa mieszkania: 48,9 m powierzchnia piwnicy: 3,7.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł55 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż przestronne i bardzo słoneczne mieszkanie o powierzchni 55 m z balkonem oraz piwnicą. Lokal znajduje się w wieżowcu z nową windą, w dobrej lokalizacji. Cena:.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 000 zł63 m² 31,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Freedom Nieruchomości ma przyjemność przedstawić na wynajem przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63 m , położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł44,70 m² 9 373,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż mieszkanie położone w Tczewie, przy ul. Wodnej, w bardzo dobrej lokalizacji blisko Wisły oraz Rynku Starego Miasta. Parametry nieruchomości: powierzchnia: 44,70 m 2 sypialnie +.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł65,50 m² 6 396,95 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania z potencjałem, które łączy w sobie urok zabytkowej architektury z nowoczesnymi udogodnieniami? Ta oferta na Starym Mieście w Tczewie to doskonałe rozwiązanie dla.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł44,70 m² 9 373,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Doskonała przestrzeń dla rodziny, pary bądź singla! Piękny widok na Wisłę! lokalizacja: mieszkanie znajduje się w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Tczewa - przy Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł59,80 m² 7 859,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż mieszkanie ul. Kasztanowa, tczew Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o łącznej powierzchni 66,8 m , położone na IV piętrze w czteropiętrowym bloku. Powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł49,42 m² 11 736,14 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Atrakcyjne mieszkanie na obrzeżach Tczewa Spokojne sąsiedztwo i okolica Prywatne miejsce parkingowe Pełne solidne umeblowanie 200m2 prywatnego ogrodu 50m2 pow. mieszkania Komórka Lokatorska Aneks.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł61,03 m² 12 289,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe w Tczewie przy ul. Kubusia Puchatka! Miejsce to charakteryzuje się połączeniem terenów zielonych z nowoczesnymi osiedlami. W okolicy pełne zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł110 m² 3 172,73 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie 3 pokoje, 110 m , centrum Tczewa, ul. Strzelecka Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 110 m , położone na 1. piętrze budynku w centrum Tczew przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł45 m² 9 311,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Tczew - Nowoczesne mieszkanie 45 m | 2 sypialnie | Klimatyzacja | Niski czynsz nowa niższa cena - 419yś zł Na sprzedaż eleganckie, starannie zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 45 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

415 000 zł50 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami oferta bezpośrednio od dewelopera! Lokalizacja: - 9min do stacji pkp - Obok Przystanek autobusowy.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł55,23 m² 5 595 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Zapraszam na prezentację trzypokojowego mieszkania położonego w centrum miasta w Tczewie przy ulicy Sobieskiego. Mieszkanie o powierzchni 55,23 m2 położone jest w kamienicy na III.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł68,87 m² 7 681,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz funkcjonalnego mieszkania w nowoczesnym budownictwie, które łączy komfort z unikalną, dodatkową przestrzenią? Ta propozycja to idealny wybór dla osób szukających gotowego lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł72,22 m² 9 678,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 72,22 m , położone na 2 piętrze w zadbanym bloku przy ul. Bora Komorowskiego w Tczewie. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł52,02 m² 7 881,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

3 pokoje na Garnuszewskiego - 5 min do pkp! Cena: 410 000 zł Treść ogłoszenia: na sprzedaż ustawne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,02 m2, położone w jednej z najlepszych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

419 000 zł49,08 m² 8 537,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio , najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Umów się na Dni Otwarte! - Zarezerwuj termin - Kup mieszkanie w najlepszej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

361 376 zł39,33 m² 9 188,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Patron Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkań w stanie developerskim w Tczewie. Prowadzimy sprzedaż lokali mieszkalnych położonych na osiedlu "jabłoniowe.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł45 m² 9 311,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż nowoczesne, starannie zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 45 m , łączące wysoki standard wykończenia, funkcjonalny układ oraz atrakcyjną lokalizację. Lokal idealny zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Luksus, styl I spokój Twoja oaza w sercu nowoczesnego Tczewa (jednostka) Czy można połączyć wielkomiejski komfort z sielskim widokiem, którym nie powstydziliby się Barbie i Ken.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

524 145 zł63,30 m² 8 280,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

383 000 zł51 m² 7 509,80 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł73,90 m² 6 089,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1946

Mieszkanie 3 Pokoje Tczew 73,9 m2 Przedstawiamy ofertę przestronnego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Ignacego Paderewskiego w Tczewie. To idealna propozycja dla osób poszukujących komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł70,04 m² 7 124,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1912

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem - Tczew, ul. Sobieskiego Oferujemy na sprzedaż klimatyczne i przestronne mieszkanie o powierzchni 70,04 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł63,30 m² 4 739,34 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokal mieszkalny nr 3 o pow. 63,30 m2 to lokal usytuowany na pierwszym piętrze w budynku mieszkalnym wielorodzinnym. Lokal składa się z trzech pokoi ( o pow. 12,30 m2, 25,80 m2, 13,70.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł61,80 m² 7 928,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokoje po remoncie | balkon | 2 piętro | Tczew Na sprzedaż funkcjonalne i gustownie wykończone mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 61,8 mkw, położone na 2 piętrze w kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł60,03 m² 8 312,51 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie 3 pokojowe z garażem przy samym parku! lokalizacja: mieszkanie znajduje się w spokojnej dzielnicy Tczewa. Okolica charakteryzuje się spokojem i dobrą komunikacją z resztą.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł61,60 m² 7 629,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż mieszkanie w świetnej lokalizacji! Oferuję 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,6 m , położone **blisko dworca - idealne dla osób ceniących dobrą komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł80 m² 6 237,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

3 pokoje | 80 m | parter | ogród + duża piwnica | Tczew | gotowe do zamieszkania Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni użytkowej 80 m , zlokalizowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł44,70 m² 9 373,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Gaudium Nieruchomości prezentuje Państwu słoneczne mieszkanie o powierzchni 44,70 m , zlokalizowane w Tczewie na Starym Mieście. Z okna rozciąga się piękny widok na Wisłę.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł63,20 m² 9 319,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Doskonała przestrzeń dla pary, rodziny oraz jako nieruchomość inwestycyjna lokalizacja: mieszkanie znajduje się w spokojnej, jednocześnie najbardziej pożądanej dzielnicy Tczewa - Suchostrzygi.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł67,10 m² 8 927 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Oferta tylko W pepper house! wyjątkowy apartament 67,1 m Z garażem | tczew, ul. Słowackiego Unikalna propozycja w Centrum Tczewa - apartament 67,1 m , położony na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł87,70 m² 3 876,85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Przestronne mieszkanie 77,7 m z balkonem i piwnicą - centrum Tczewa, ul. Piaskowa - nowa niższa cena 340tyś zł Na sprzedaż oferujemy jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Paderewskiego

Stare Miasto,Tczew

268 000 zł91 m² 2 945,05 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Wyjątkowe mieszkanie kamienica przy parku - 91 m potencjału I czerwonej cegły Szukasz nieruchomości z "duszą", którą możesz stworzyć od podstaw według własnej wizji? Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Paderewskiego

Stare Miasto,Tczew

1 300 000 zł364 m² 3 571,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Wyjątkowa kamienica przy parku - 364 m potencjału I czerwonej cegły Szukasz nieruchomości z "duszą", którą możesz stworzyć od podstaw według własnej wizji? Prezentujemy przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Władysława Jagiełły

Suchostrzygi,Tczew

499 000 zł65 m² 7 676,92 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz miejsca, gdzie Twoja rodzina poczuje się bezpiecznie, a każde z dzieci zyska własny kąt? Marzysz o porannej kawie na balkonie z widokiem na spokojną okolicę, bez sąsiadów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jadwigi

Stare Miasto,Tczew

480 000 zł70 m² 6 906,47 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1912

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w kamienicy w samym sercu Starego Miasta w Tczewie. Lokal wyróżnia się wysokimi sufitami (2,9 m), charakterystycznymi dla przedwojennej architektury,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dąbrowskiego

Za Parkiem,Tczew

249 000 zł99 m² 2 508,06 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z działką (500m2) o powierzchni 99,28 m2! Nieruchomość składa się z salonu, dwóch pokoi, osobnej kuchni z oknem, łazienki z wc, garderoby,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Akacjowa

Suchostrzygi,Tczew

30 500 zł52 m² 588,92 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Syndyk masy upadłości w postępowaniu upadłościowym osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, toczącym się przed Sądem Rejonowym Gdańsk Północ w Gdańsku Wydział VI.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij