dowolna

Mieszkania na sprzedaż Tczew - Oferty „sprzedam mieszkanie”

110 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

110 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

495 000 zł65 m² 7 615,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio , najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Umów się na Dni Otwarte! - Zarezerwuj termin - Kup mieszkanie w najlepszej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

500 520 zł51,60 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:październik 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i ogródka. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

847 412 zł92,11 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:październik 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 5-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, czterech sypialni, dwóch łazienek, wc, loggii i tarasu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

472 002 zł48,66 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

308 000 zł30 m² 10 266,67 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż w pełni umeblowana, gustownie zaaranżowana kawalerka w jednej z najbardziej pożądanych części Tczewa Suchostrzygach. Mieszkanie utrzymane w jasnej, nowoczesnej estetyce,.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł36 m² 10 555,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż w pełni umeblowane, gustownie urządzone mieszkanie 2-pokojowe w spokojnej dzielnicy Czyżykowo w Tczewie. Lokal utrzymany w jasnej, nowoczesnej stylistyce.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł38 m² 9 736,84 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 5 mieszkań wykończonych pod klucz w Centrum Miasta! mieszkanie: na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na parterze z prywatnym.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł46 m² 10 847,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Szanownym Pośrednikom dziękujemy za współpracę. Na sprzedaż gotowe i wyposażone dwupokojowe mieszkanie 45,8m2 z licznymi udogodnieniami niespotykanymi w tej części Suchostrzyg.

Szczegóły ogłoszenia

293 000 zł49,60 m² 5 907,26 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe - Parter - Tczew, ul. Młynska 7 Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na parterze w zadbanym, 3-kondygnacyjnym budynku mieszkalnym w Tczewie,.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł93,16 m² 8 587,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Oferta kierowana jest do osób szukających komfortowego, funkcjonalnego i przestronnego apartamentu położonego w centrum miasta. Kompletna infrastruktura okolicy umożliwia dostęp do szkół,.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł40,60 m² 7 364,53 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 40,6 m , położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Tczewa, przy ul. Saperskiej. Lokal wymaga remontu, co stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł38 m² 9 184,21 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 38 m , usytuowane na parterze kamienicy po generalnym remoncie. Lokal jest w pełni przygotowany do wprowadzenia się - nie wymaga żadnych.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł91,50 m² 3 486,34 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Ogłoszenie sprzedaży mieszkania - Tczew, ul. Królowej Jadwigi 1 Na sprzedaż przestronne mieszkanie w zabytkowej kamienicy 4-piętrowej, usytuowane na 2. piętrze, o powierzchni całkowitej 91,5.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52 m , położone na 3 piętrze w bloku 3-piętrowym na osiedlu Suchostrzygi w Tczewie. Mieszkanie do remontu, co daje możliwość aranżacji według.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

487 000 zł69 m² 7 057,97 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami oferta bezpośrednio od dewelopera! Lokalizacja: - 9min do stacji pkp - Obok Przystanek autobusowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

415 000 zł50 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

323 000 zł37 m² 8 729,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł55 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż przestronne i bardzo słoneczne mieszkanie o powierzchni 55 m z balkonem oraz piwnicą. Lokal znajduje się w wieżowcu z nową windą, w dobrej lokalizacji. Cena:.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł42,70 m² 8 430,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Tczewie Aleja Zwycięstwa Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42,7 m , położone w Tczewie przy Alei.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł45 m² 9 311,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Tczew - Nowoczesne mieszkanie 45 m | 2 sypialnie | Klimatyzacja | Niski czynsz nowa niższa cena - 419yś zł Na sprzedaż eleganckie, starannie zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 45 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł72,22 m² 9 678,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 72,22 m , położone na 2 piętrze w zadbanym bloku przy ul. Bora Komorowskiego w Tczewie. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

290 000 zł35,66 m² 8 132,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie - Tczew, ul. Polna 6 Cena: 290 000 zł Powierzchnia mieszkania: 35,66 m Piwnica: 3,18 m Piętro: 2 W skład mieszkania wchodzą: - 2 pokoje - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł52,02 m² 7 881,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

3 pokoje na Garnuszewskiego - 5 min do pkp! Cena: 410 000 zł Treść ogłoszenia: na sprzedaż ustawne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,02 m2, położone w jednej z najlepszych.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł65,80 m² 10 942,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż luksusowe mieszkanie Premium w Tczewie - Osiedle Bajkowe, ul. Kubusia Puchatka Z przyjemnością przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania Premium.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł33,52 m² 10 411,69 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1897

2 pokoje po generalnym remoncie! tczew, ul. Jana Sobieskiego Doskonała przestrzeń dla pary bądź singla! mieszkanie: na sprzedaż ciche, ustawne, rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł46 m² 10 847,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł43 m² 9 186,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie w bloku o powierzchni 43,40 m , położone w Tczewie przy al. Zwycięstwa 15, na 4. piętrze w 4-piętrowym budynku. Lokal stanowi spółdzielcze.

Szczegóły ogłoszenia

327 700 zł32,77 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

homfi ma przyjemność zaprezentować Państwu nowe mieszkania w odnowionej, klimatycznej kamienicy przy ul. Sobieskiego 2 w Tczewie. Wizualizacje w tej ofercie mają charakter poglądowy.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł66,40 m² 10 090,36 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w Tczewie nad Wisłą - ul. Żeglarska 6 Lokalizacja: tczew, ul. Żeglarska 6 Powierzchnia mieszkania: 66,4 m +piwnica 4,30 Liczba pokoi: 3 Piętro: parter.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł77,02 m² 8 296,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie własnościowe Tczew, ul. Wojska Polskiego Na sprzedaż przestronne 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 77,02 m - po podłodze ok. 133 m , zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł51,29 m² 9 163,58 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Doskonała przestrzeń dla rodziny, osób starszych, pary bądź singla! 2 pokoje z oddzielną kuchnią na osiedlu bajkowym mieszkanie: na sprzedaż ustawne, rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie (z.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł51,30 m² 9 064,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe - Osiedle Bajkowe Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51,3 m , składające się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł70,04 m² 7 838,38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1912

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem - Tczew, ul. Sobieskiego Oferujemy na sprzedaż klimatyczne i przestronne mieszkanie o powierzchni 70,04 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł51,30 m² 8 869,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania obsługiwaną przez biuro investkon Nieruchomości. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w Tczewie na Suchostrzygach, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł50 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

To wyjątkowa propozycja dla osób, które chcą połączyć komfort mieszkania z niezależnością domu. Mieszkanie: to 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł63,30 m² 4 739,34 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokal mieszkalny nr 3 o pow. 63,30 m2 to lokal usytuowany na pierwszym piętrze w budynku mieszkalnym wielorodzinnym. Lokal składa się z trzech pokoi ( o pow. 12,30 m2, 25,80 m2, 13,70.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł36,14 m² 8 273 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferuję na sprzedaż przytulne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 36,14 m, położone na III piętrze w bloku w Tczewie przy ul. Orzeszkowej. Stan prawny: mieszkanie stanowi pełną.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł47,40 m² 10 527 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe z odrębną kuchnią, położone w Tczewie na osiedlu Witosa. Lokal usytuowany jest na parterze nowoczesnego budynku z 2021 roku, zrealizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł61,80 m² 7 928,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokoje po remoncie | balkon | 2 piętro | Tczew Na sprzedaż funkcjonalne i gustownie wykończone mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 61,8 mkw, położone na 2 piętrze w kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

361 376 zł39,33 m² 9 188,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Patron Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkań w stanie developerskim w Tczewie. Prowadzimy sprzedaż lokali mieszkalnych położonych na osiedlu "jabłoniowe.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł60,03 m² 8 312,51 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie 3 pokojowe z garażem przy samym parku! lokalizacja: mieszkanie znajduje się w spokojnej dzielnicy Tczewa. Okolica charakteryzuje się spokojem i dobrą komunikacją z resztą.