dowolna

Mieszkania w bloku Tczew - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

67 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

67 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Tczew

Tczew,pomorskie

305 500 zł50 m² 6 088 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Gotowe mieszkanie-przyjdź i obejrzyj *** nad morze tylko 30 minut*** wyjątkowa okazja- nowe, pięknie położone osiedle- na wyniesieniu, z widokiem na sady i pola, jednocześnie blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czerwonego Kapturka

Bajkowe-Piotrowo,Tczew

487 000 zł61 m² 7 964,02 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Sprzedam mieszkanie wraz z piwnica 6.41m. Balkon z zadaszeniem. Do wspólnoty przynależy parking zamknięty z szlabanami. Możliwość dokupienia garażu naprzeciwko wyjścia z klatki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tczewskich Saperów

Nowe Miasto,Tczew

281 000 zł32 m² 8 707,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Sprzedam wraz miejscem postojowym za 25000. Nowe do mieszkania przynależy piwnica. Zapraszam do kontaktu możliwość kupna przez agencje nieruchomości

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Tczew

Tczew,pomorskie

247 000 zł36 m² 6 773 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe osiedle Osiedle urokliwie położone, na wyniesieniu, z widokiem na sady i pola, jednocześnie blisko niezbędna infrastruktura. Mieszkanie 2 pokojowe składające się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gen.Bema

Tczew,pomorskie

699 000 zł75 m² 9 320 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż czteropokojowe nowoczesne mieszkanie utrzymane w wysokim standardzie, zlokalizowane w Tczewie na ul. Bema. Mieszkanie z garażem i dużym ogrodem jedyne takie w całym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Topolowa

Suchostrzygi,Tczew

1 500 zł50 m² 30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Wynajmę 2-pokojowe mieszkanie z odrębną kuchnią o pow. 50m2 w Tczewie przy ul. Topolowej. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze budynku. Dogodna lokalizacja - pod blokiem przestanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jedności Narodu

Tczew,pomorskie

300 000 zł52 m² 5 780,35 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Oferta dostępna tylko U nas! nowa niższa cena! bezpieczeństwo transakcji wspieramy polisą oc! bezpłatna skuteczna pomoc W uzyskaniu kredytu! na sprzedaż bardzo przytulne 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bądkowskiego

Tczew,pomorskie

1 800 zł60 m² 30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesne i bardzo atrakcyjne mieszkanie w bloku, na 3 piętrze, przy ul. Lecha Bądkowskiego. Lokal posiada 2 sypialnie, łazienkę i bardzo przestrzenny salon z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Akacjowa

Suchostrzygi,Tczew

1 200 zł41 m² 29,56 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Wynajmę dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Suchostrzygi, przy ulicy Akacjowej. Jest słoneczne, ciepłe (oba pokoje od strony południowej), po remoncie, usytuowane na czwartym piętrze wieżowca (winda).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kubusia Puchatka

Tczew,pomorskie

450 000 zł68 m² 6 602,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Przedstawiam Państwu 3-pokojowe, dwupoziomowe na Osiedlu Bajkowym w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Tczewa. Nieruchomość znajduje się na cichym i spokojnym miejscu z prężnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Polna

Tczew,pomorskie

349 000 zł54 m² 6 512,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Opis ogłoszenia Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania znajdującego się na 3 piętrze 4-piętrowego bloku przy ulicy Polnej. Parametry: mieszkanie o powierzchni 53,59 m2:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Armii Krajowej

Suchostrzygi,Tczew

275 000 zł41 m² 6 758,42 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe, znajdujące się na osiedlu Suchostrzygi w Tczewie. Nieruchomość zlokalizowana jest na parterze w dziesięcio-piętrowym bloku. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tczew

Tczew,pomorskie

131 000 zł41 m² 3 219,46 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszaknie dwupokojwe o powierzchni 40,69 m2. Składa się z dwóch pokoi, łazienki, kuchni oraz przedpokoju. Mieszkanie znajduje się na parterze wieżowca na osiedlu Suchostrzygi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Obrońców Tczewa

Tczew,pomorskie

360 000 zł95 m² 3 802,68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Do sprzedania przestronne 5 pokojowe, dwukondygnacyjne mieszkanie w Tczewie. Mieszkanie jest w stanie developerskim, do własnej aranżacji. Instalacje wod-kan : podejścia do urządzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gdańska

Tczew,pomorskie

165 000 zł51 m² 3 235,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe, przestronne mieszkanie w bloku. Znakomicie zlokalizowane na ulicy Gdańskiej ( Nowe Miasto). Na powierzchnię składa się : salon ( tapeta pod nią gładź gipsowa , panele),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Obrońców Tczewa

Tczew,pomorskie

381 000 zł109 m² 3 496,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2012

Do sprzedania przestronne 5 pokojowe dwukondygnacyjne mieszkanie w Tczewie. Mieszkanie jest w stanie developerskim, do własnej aranżacji. Instalacje wod-kan : podejścia do urządzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tczew

Tczew,pomorskie

189 360 zł53 m² 3 600 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania przestronne dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem na kameralnym, zamkniętym osiedlu na Tczewskich Łąkach. Słoneczne wnętrze z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Dodatkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Andersena

Tczew,pomorskie

134 900 zł32 m² 4 222,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż jedno pokojowe mieszkanie, zlokalizowane na ulicy Andersena na osiedlu Bajkowym. z balkonem w bloku z 2001 roku, w skład powierzchni wchodzą: - salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Tczew

Tczew,pomorskie

600 zł29 m² 20,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

mieszkanie zadbane ,cicha okolica, opomiarowane ,plastikowe okna wymagana kaucja 500 zł .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Andersena

Tczew,pomorskie

280 000 zł64 m² 4 368,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie położone na najnowszym osiedlu mieszkaniowym w Tczewie - osiedlu Bajkowym. Lokalizacja pozwala na łatwy dostęp do dużych marketów spożywczych, w pobliżu znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wojska Polskiego

Tczew,pomorskie

85 900 zł71 m² 1 209,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne, dwupoziomowe mieszkanie usytuowane w nowo wyremontowanej kamienicy przy ulicy Wojska Polskiego. Na parterze znajduje się przedpokój, łazienka, widna kuchnia z oknem i jadalnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gdańska

Tczew,pomorskie

184 500 zł51 m² 3 617,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paderewskiego

Tczew,pomorskie

149 000 zł46 m² 3 244,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Koszty pośrednictwa pokrywa sprzedający. Pilna sprzedaż. 2-pokojowe mieszkanie położone W spokojnej części tczewa - blisko do promenady nad wisłą, zielona okolica. W sąsiedztwie pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Suchostrzygi,Tczew

190 000 zł52 m² 3 668,66 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Sprzedam mieszkanie 3-pokojowe w Tczewie na ul.Armii krajowej(5p), kompletnie umeblowane. Interesuje mnie również zamiana mieszkania na mniejsze(max 1piętro) z Państwa dopłatą. Cena do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasztanowa

Suchostrzygi,Tczew

273 000 zł65 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie o powierzchni 63,57 m2. Składa się z przestronnego pokoju z aneksem kuchennym (33,00 m2), pokoju (14,57 m2), łazienki (4,85 m 2) oraz korytarza (11,15 m2). Dodatkowo balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jarzębinowa

Suchostrzygi,Tczew

235 000 zł64 m² 3 671,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 64 m2 znajdujące się na I piętrze bloku położonego na os. Suchostrzygi przy ul. Jarzębinowej. Mieszkanie składa się z trzech niezależnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Al. Zwycięstwa

Garnuszewskiego,Tczew

165 000 zł43 m² 3 864,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 2 pokoje na 3 piętrze w bloku 4 piętrowym. W mieszkaniu dwa pokoje, kuchnia, łazienka oraz przedpokój. Do mieszkania przynależy piwnica oraz balkon. Mieszkanie po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Tczew

Tczew,pomorskie

1 050 zł51 m² 20,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witam, oferuję do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane w Tczewie na Os. Bajkowy (ul. Kubusia Puchatka) na pierwszym piętrze. Mieszkanie jest w dużej części umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława Jagiełły

Tczew,pomorskie

138 000 zł41 m² 3 365,85 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe po okazyjnej cenie. Mieszkanie ciepłe, ciche, słoneczne. Bardzo dobra lokalizacja, blisko sklepy, szkoły, przychodnie. Zadbana klatka schodowa z monitoringiem, nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Władysława Jagiełły

Suchostrzygi,Tczew

600 zł31 m² 19,35 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia kawalerkę w Tczewie. Czynsz 260 zł. Informacja pod nr telefonu