dowolna

Mieszkania z garażem Tczew - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

15 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

15 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

720 000 zł65,80 m² 10 942,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż luksusowe mieszkanie Premium w Tczewie - Osiedle Bajkowe, ul. Kubusia Puchatka Z przyjemnością przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania Premium.

Szczegóły ogłoszenia

293 000 zł49,60 m² 5 907,26 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe - Parter - Tczew, ul. Młynska 7 Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na parterze w zadbanym, 3-kondygnacyjnym budynku mieszkalnym w Tczewie,.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł93,16 m² 8 587,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Oferta kierowana jest do osób szukających komfortowego, funkcjonalnego i przestronnego apartamentu położonego w centrum miasta. Kompletna infrastruktura okolicy umożliwia dostęp do szkół,.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł34,36 m² 64,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowa i w pełni umeblowana kawalerka o powierzchni 34,36 m , położona w nowoczesnym budynku z 2018 roku na cenionym Osiedlu Bajkowym, przy ul. Kubusia Puchatka.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

499 000 zł46 m² 10 847,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Szanownym Pośrednikom dziękujemy za współpracę. Na sprzedaż gotowe i wyposażone dwupokojowe mieszkanie 45,8m2 z licznymi udogodnieniami niespotykanymi w tej części Suchostrzyg.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł61,03 m² 12 289,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe w Tczewie przy ul. Kubusia Puchatka! Miejsce to charakteryzuje się połączeniem terenów zielonych z nowoczesnymi osiedlami. W okolicy pełne zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł49 m² 12 653 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Sprzedam gotowe do zamieszkania, pięknie urządzone, słoneczne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 49 m, położone w Tczewie przy ul. Tczewskich Saperów. Lokal znajduje się na IV piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł47,40 m² 10 527 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe z odrębną kuchnią, położone w Tczewie na osiedlu Witosa. Lokal usytuowany jest na parterze nowoczesnego budynku z 2021 roku, zrealizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł74,32 m² 8 463,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Patron Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkań w Tczewie przy ul. Jabłoniowej z rynku wtórnego. W ofercie są lokale 4 pokojowe na I i II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł49 m² 51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę gotowe, pięknie urządzone, słoneczne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 49 m, położone w Tczewie przy ul. Tczewskich Saperów. Lokal znajduje się na IV piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł90,90 m² 12 101,21 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Nowoczesny, dwupoziomowy apartament o powierzchni 90,9 m z wyjątkowym widokiem na Wisłę. Zapraszam do zapoznania się z ofertą niepowtarzalnego apartamentu położonego w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

524 145 zł63,30 m² 8 280,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Patron Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkań w stanie developerskim w Tczewie. Prowadzimy sprzedaż lokali mieszkalnych położonych na osiedlu "jabłoniowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

361 376 zł39,33 m² 9 188,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł67,10 m² 8 927 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Oferta tylko W pepper house! wyjątkowy apartament 67,1 m Z garażem | tczew, ul. Słowackiego Unikalna propozycja w Centrum Tczewa - apartament 67,1 m , położony na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł61,80 m² 7 928,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokoje po remoncie | balkon | 2 piętro | Tczew Na sprzedaż funkcjonalne i gustownie wykończone mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 61,8 mkw, położone na 2 piętrze w kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warsztatowa

Nowe Miasto,Tczew

335 000 zł55 m² 6 057,87 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz miejsca dla swojej rodziny, gdzie dzieci mają bezpieczny plac zabaw tuż za rogiem, a Ty nie musisz martwić się o parkowanie czy brak miejsca na sezonowe rzeczy? To mieszkanie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kubusia Puchatka

Bajkowe-Piotrowo,Tczew

380 000 zł34 m² 11 036,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż mieszkanie jednopokojowe w Tczewie przy ul. Kubusia Puchatka! Miejsce to charakteryzuje się połączeniem terenów zielonych z nowoczesnymi osiedlami. W okolicy pełne zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kubusia Puchatka

Bajkowe-Piotrowo,Tczew

380 000 zł34 m² 11 036,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż nowoczesna kawalerka - Tczew, osiedle Bajkowe. Oferuję na sprzedaż atrakcyjną kawalerkę o łącznej powierzchni 34,43 m , położoną na 1. piętrze w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wyszyńskiego

Stare Miasto,Tczew

499 999 zł47 m² 10 638,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Komfortowy apartament z ogródkiem w centrum Tczewa - 47 m Atuty: prywatny ogródek ok. 60 m z tarasem 15 m i widokiem na most tczewski Kameralny apartamentowiec (tylko 20 lokali),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bądkowskiego

Witosa,Tczew

570 000 zł48 m² 11 875 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Kociewskie Nieruchomości prezentują! Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 48 m , w pełni wyposażone, położone na parterze zadbanego budynku. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żeglarska

Stare Miasto,Tczew

679 000 zł66 m² 10 225,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Grand Estates ma niebywałą przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie 66,4 m przy Bulwarze Wiślanym w Tczewie! Cisza, komfort i prestiżowa lokalizacja!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodu

Tczew,pomorskie

420 000 zł42 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Zadbane mieszkanie z opcją dokupienia garażu. Mieszkanie znajduje się w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Tczewa, która charakteryzuje się spokojem i bardzo dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrońców Westerplatte

Tczew,pomorskie

559 990 zł79 m² 7 088,48 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie w sercu miasta - 90 m , 5 pokoi, garaż, gotowe do zamieszkania Cena: 559 990 zł Powierzchnia: 90 m (około 6 200 zł/m ) Lokalizacja: ścisłe centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrońców Westerplatte

Tczew,pomorskie

559 990 zł90 m² 6 222,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bądkowskiego

Witosa,Tczew

279 000 zł30 m² 9 444,82 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Nowa oferta! Serdecznie zapraszam na prezentację kawalerki położonej na obrzeżach Tczewa przy ulicy Lecha Bądkowskiego. Lokalizacja ta zapewnia ciszę i spokój, a jednocześnie umożliwia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Paderewskiego

Tczew,pomorskie

499 000 zł50 m² 9 980 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Przytulne mieszkanie o powierzchni ca. 50m2 + garaż, który znajduje się w odległości 8min spacerem przy ul. Wojska Polskiego 7 (w podwórku). Budynek monitorowany zewnątrz i w środku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zamkowa

Stare Miasto,Tczew

760 000 zł94 m² 8 069 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Atrakcyjne apartament do własnej aranżacji w centrum Tczewa! Atuty nieruchomości : lokal do własnej aranżacji nowe budownictwo miejsce w hali garażowej - dodatkowo płatne świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bądkowskiego

Witosa,Tczew

289 000 zł30 m² 9 783,34 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kozia

Nowe Miasto,Tczew

480 000 zł49 m² 9 795,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

3 pokojowe mieszkanie W bliskości dworca mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 49 m2, w bardzo dobrym stanie technicznym. Nieruchomość jest zadbana i gotowa do zamieszkania. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Nowe Miasto,Tczew

450 000 zł49 m² 9 127,79 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie dwupokojowe ( 49,3 m2 ) z balkonem na parterze nowoczesnego budynku 3 piętrowego w centrum Tczewa. Komfortowe mieszkanie w świetnej lokalizacji to idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tczew

Stare Miasto,Tczew

340 000 zł50 m² 6 732,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Biuro Kociewskie Nieruchomości prezentuje Państwu ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania 3-pokojowego położonego na pierwszym piętrze w zadbanej kamienicy przy Bulwarze Nadwiślańskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pomorska

Nowe Miasto,Tczew

552 885 zł62 m² 8 990 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Użlis Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania w centrum miasta w nowym budownictwie z 2015 roku w Tczewie. Przedmiotem oferty jest sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Starowiejska

Za Parkiem,Tczew

365 000 zł73 m² 5 189,65 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Przedmiotem oferty jest sprzedaż 3-pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 73,03 m2, usytuowanego na I piętrze w budynku wielorodzinnym przy ulicy Starowiejskiej w Tczewie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Tczew

Tczew,pomorskie

460 000 zł65 m² 7 076 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Lokalizacja: 5minut od Tczewa Przystanek autobusowy tuż przy osiedlu - szybkie i sprawne poruszanie się po mieście oraz dotarcie do Trójmiasta; jedynie 900m od stacji pkp; odległość od Gdańska:.