dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Tczew - Lista ofert

64 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

64 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kubusia Puchatka

Bajkowe-Piotrowo,Tczew

380 000 zł34 m² 11 036,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż mieszkanie jednopokojowe w Tczewie przy ul. Kubusia Puchatka! Miejsce to charakteryzuje się połączeniem terenów zielonych z nowoczesnymi osiedlami. W okolicy pełne zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orkana

Czyżykowo,Tczew

1 500 zł36 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bezpośrednio przytulne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m znajdujące się na 1. piętrze w bloku ul.Tczew Czyżykowo Orkana Mieszkanie jest w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stare Miasto,Tczew

330 000 zł37 m² 8 849,56 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,29 m , położone w centrum miasta. Lokal znajduje się na parterze, co zapewnia wygodę i komfort, a dodatkowym atutem jest prywatny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lecha

Tczew,pomorskie

330 000 zł38 m² 8 611,69 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Budynek znajduje się na terenie zamkniętym i monitorowanym, co zapewnia mieszkańcom bezpieczeństwo oraz komfort codziennego życia. Inwestycja obejmuje zaledwie 10 lokali mieszkalnych, co gwarantuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wyszyńskiego

Stare Miasto,Tczew

499 999 zł47 m² 10 638,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Komfortowy apartament z ogródkiem w centrum Tczewa - 47 m Atuty: prywatny ogródek ok. 60 m z tarasem 15 m i widokiem na most tczewski Kameralny apartamentowiec (tylko 20 lokali),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konarskiego

Czyżykowo,Tczew

349 000 zł36 m² 9 694,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Oferta dostępna tylko w biurze gaudium. Pełną ofertę znajdziecie Państwo na naszej stronie. Nie wszystkie nasze nieruchomości są publikowane na portalach internetowych. Niniejsza oferta posiada 18.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Topolowa

Tczew,pomorskie

639 000 zł57 m² 11 210,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z widokiem na park | po remoncie | gotowe do zamieszkania Na sprzedaż przestronne i odświeżone mieszkanie o powierzchni 57,05 m , położone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Andersena

Stare Miasto,Tczew

300 000 zł33 m² 9 009 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż: kawalerka 33,3 m z balkonem od strony południowej! Nieruchomość idealnie skrojona dla inwestora, chcącego czerpać zysk z najmu lub jako pierwsze "M" dla singla/pary. Oferujemy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Suchostrzygi,Tczew

639 000 zł57 m² 11 200,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż mieszkanie 57,05 m - Tczew, ul. Topolowa - 679 000 zł Na sprzedaż przytulne i komfortowe dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 57,05 m , położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Andersena

Bajkowe-Piotrowo,Tczew

549 000 zł61 m² 9 054,92 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie na parterze w Tczewie - Osiedle Bajkowe. Szukasz przestronnego mieszkania gotowego do wprowadzenia, w spokojnej i zielonej okolicy, a jednocześnie blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pomorska

Nowe Miasto,Tczew

279 000 zł46 m² 6 065,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna tylko w biurze gaudium. Pełną ofertę znajdziecie Państwo na naszej stronie. Nie wszystkie nasze nieruchomości są publikowane na portalach internetowych. Niniejsza oferta posiada 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Stare Miasto,Tczew

419 000 zł52 m² 8 120,16 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1898

Komfortowe mieszkanie po generalnym remoncie w doskonałej lokalizacji. Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 51,60 m , po generalnym remoncie wykończone w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzelecka

Tczew,pomorskie

330 000 zł37 m² 8 849,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż mieszkanie w kameralnej kamienicy zlokalizowanej na terenie zamkniętym i monitorowanym, zapewniającym mieszkańcom poczucie bezpieczeństwa i prywatności. Budynek składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Czyżykowo,Tczew

250 000 zł38 m² 6 578,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Tczewa, przy ul. Orzeszkowej 8. Układ mieszkania: 2 ustawne pokoje osobna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Władysława Jagiełły

Stare Miasto,Tczew

240 000 zł30 m² 7 949,65 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Gaudium Nieruchomości prezentuje funkcjonalna kawalerkę z piwnicą, położoną w Tczewie. Przedmiotem oferty jest funkcjonalna, kawalerka do remontu o powierzchni 30,19m2, położona na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Al. Zwycięstwa

Garnuszewskiego,Tczew

470 000 zł54 m² 8 673,19 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe w Tczewie Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 54,19 m (w tym piwnica), położonego na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polna

Czyżykowo,Tczew

299 999 zł36 m² 8 333,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie do remontu w dogodnej lokalizacji dla rodziny! mieszkanie To mieszkanie to idealna propozycja dla osób, które marzą o stworzeniu własnej przestrzeni od podstaw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jedności Narodu

Garnuszewskiego,Tczew

1 500 zł36 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko w biurze gaudium. Nie wszystkie nasze nieruchomości są publikowane na portalach internetowych. Pełną ofertę znajdziecie Państwo na naszej stronie. Okolica: w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Władysława Jagiełły

Stare Miasto,Tczew

249 000 zł30 m² 8 247,76 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Oferta dostępna tylko w gaudium Przedmiotem oferty jest funkcjonalna kawalerka o powierzchni 30,19m2, położona na ostanim, 10. piętrze bloku ul. Władysława Jagiełły w Tczewie. Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jodłowa

Suchostrzygi,Tczew

409 000 zł50 m² 8 180 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie 56,6 m w sercu Tczewa - Suchostrzygi Szukasz przestronnego i funkcjonalnego mieszkania w doskonałej lokalizacji? To ogłoszenie jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bądkowskiego

Witosa,Tczew

570 000 zł48 m² 11 875 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Kociewskie Nieruchomości prezentują! Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 48 m , w pełni wyposażone, położone na parterze zadbanego budynku. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Andersena

Bajkowe-Piotrowo,Tczew

585 000 zł67 m² 8 764,04 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo przestronne 3-pokojowe mieszkanie w bloku na 2 piętrze. Na powierzchnię użytkową składa się powierzchnia lokalu mieszkalnego 60,89m2 oraz piwnica 5,86m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Paderewskiego

Stare Miasto,Tczew

712 500 zł95 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż unikalne mieszkanie, po generalnym remoncie w samym centrum Tczewa! mieszkanie: znajduje się na 1 piętrze w 3 - piętrowej kamienicy w samym centrum Tczewa, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Rokicka

Bajkowe-Piotrowo,Tczew

799 000 zł102 m² 7 833,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dużego, jasnego i ciepłego mieszkania dwupoziomowego w Tczewie. To bardzo ustawna nieruchomość z dwoma balkonami, dużą łazienką,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jarzębinowa

Tczew,pomorskie

435 000 zł64 m² 6 840 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż oferuję 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,6 m , dodatkowo do mieszkania należy piwnica o powierzchni 8,89m. Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łajming

Witosa,Tczew

549 000 zł56 m² 9 746,14 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 56,33 m , położone na 3. piętrze w nowym budynku z 2021 roku (bez windy) w miejscowości Tczew przy ul. Anny Łajming.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jodłowa

Suchostrzygi,Tczew

510 000 zł60 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie na Suchostrzygach - Tczew, ul. Jodłowa Atuty nieruchomości: przestronne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 59,4 m Do zamieszkania od zaraz - odnowione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orzeszkowej

Czyżykowo,Tczew

299 000 zł38 m² 7 772,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie na sprzedaż - ul. Orzeszkowej 7, tczew 35 m | 2 pokoje | osobna kuchnia | 4/4 piętro | cena: 299 000 zł Lokalizacja: mieszkanie położone jest w spokojnej i dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Akacjowa

Suchostrzygi,Tczew

599 000 zł72 m² 8 319,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

4 pokojowe mieszkanie, w świetnej lokalizacji mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 72 m , wykończone w wysokim standardzie. Dzięki temu, że okna skierowane są na strony świata,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Tczew

Tczew,pomorskie

422 000 zł55 m² 7 716,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: duża część dzienna kameralne osiedle niskie ceny mieszkań termin realizacji: II kwartał 2026 kupujesz bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Tczew

Tczew,pomorskie

312 000 zł36 m² 8 578,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Stare Miasto,Tczew

379 000 zł66 m² 5 742,42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1880

3 pokojowe mieszkanie W dobrej lokalizacji mieszkanie: mieszkanie o powierzchni ok. 66 m po remoncie, znajduje się w bardzo dogodnej lokalizacji. Blisko bulwaru nadwiślańskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bajkowe-Piotrowo,Tczew

474 990 zł54 m² 8 796,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50 m , usytuowane na trzecim piętrze zadbanego budynku. Nieruchomość składa się z: dwóch niezależnych, dobrze doświetlonych pokoi, oddzielnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polna

Czyżykowo,Tczew

320 000 zł36 m² 8 888,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Tczew - ul. Polna 6D | 2 pokoje z balkonem, idealne na start lub pod inwestycję! Szukasz kompaktowego mieszkania w spokojnej, dobrze skomunikowanej części Tczewa? Ta oferta może być właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bora - Komorowskiego

Suchostrzygi,Tczew

470 000 zł46 m² 10 217,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe w centrum Tczewa Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46 m , położone w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - w samym centrum Tczewa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rokicka

Bajkowe-Piotrowo,Tczew

399 000 zł51 m² 7 776,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Przedmiotem oferty jest sprzedaż dwupokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 40,13 m2 i powierzchni po podłodze 51,31 m2, usytuowanego na 4 piętrze w bloku przy ulicy Rokickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bądkowskiego

Witosa,Tczew

279 000 zł30 m² 9 444,82 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Nowa oferta! Serdecznie zapraszam na prezentację kawalerki położonej na obrzeżach Tczewa przy ulicy Lecha Bądkowskiego. Lokalizacja ta zapewnia ciszę i spokój, a jednocześnie umożliwia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jodłowa

Suchostrzygi,Tczew

438 000 zł57 m² 7 738,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 56,60 m , usytuowane na pierwszym piętrze w 4-piętrowym bloku , zlokalizowanym w sercu Tczewa na osiedlu Suchostrzygi. Kluczowe atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zamkowa

Stare Miasto,Tczew

760 000 zł94 m² 8 069 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Atrakcyjne apartament do własnej aranżacji w centrum Tczewa! Atuty nieruchomości : lokal do własnej aranżacji nowe budownictwo miejsce w hali garażowej - dodatkowo płatne świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bądkowskiego

Witosa,Tczew

289 000 zł30 m² 9 783,34 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia