dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Tczew - Sprzedaż i najem

46 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 ogłoszeń

349 000 zł38 m² 9 184,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Actus estate przedstawia ofertę sprzedaży mieszkania - gotowego do zamieszkania od zaraz! Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 38 m , usytuowane na parterze kamienicy po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł61,60 m² 7 629,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż mieszkanie w świetnej lokalizacji! Oferuję 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,6 m , położone **blisko dworca - idealne dla osób ceniących dobrą komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł80 m² 6 237,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

3 pokoje | 80 m | parter | ogród + duża piwnica | Tczew | gotowe do zamieszkania Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni użytkowej 80 m , zlokalizowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

244 000 zł45,60 m² 5 350,88 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Atuty: * Bezpośrednie wejście do mieszkania od ulicy Lecha, * Świetna lokalizacja; * Miejsca parkingowe za bramą, tylko dla mieszkańców; * 4 minuty do przystanku autobusowego; * Blisko marketów (Lidl,.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł67,10 m² 8 927 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Oferta tylko W pepper house! wyjątkowy apartament 67,1 m Z garażem | tczew, ul. Słowackiego Unikalna propozycja w Centrum Tczewa - apartament 67,1 m , położony na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zamkowa

Stare Miasto,Tczew

415 000 zł49 m² 8 434,96 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Jeśli szukasz mieszkania w spokojnym miejscu, pozbawionym gwaru i zgiełku ulicznego - jednocześnie nie rezygnując z udogodnienia życia w mieście - ta oferta skierowana jest właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Orkana

Czyżykowo,Tczew

215 000 zł24 m² 8 958,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kawalerki o powierzchni 24 m , położonej w Tczewie na osiedlu Czyżykowo przy ul. Orkana, na 3 piętrze. Najważniejsze atuty: doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stare Miasto,Tczew

2 200 zł34 m² 64,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*Tylko u Nas* Szukasz mieszkania na wynajem w spokojnej okolicy, a zarazem blisko Tczewa? Ta oferta jest dla Ciebie! Na wynajem mieszkanie 34 m2 w Rokitkach - 3 km od Tczewa! Dlaczego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jadwigi

Stare Miasto,Tczew

480 000 zł73 m² 6 598,85 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż przestronne mieszkanie z ogródkiem - Tczew, ul. Królowej Jadwigi. Oferuję na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni ok. 69 m , zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słowackiego

Stare Miasto,Tczew

620 000 zł76 m² 8 104,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 76,5 m , położone w Tczewie przy ul. Słowackiego 6. Lokalizacja: -blisko Bulwaru Nadwiślańskiego -komunikacja miejska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orkana

Czyżykowo,Tczew

1 500 zł36 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bezpośrednio przytulne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m znajdujące się na 1. piętrze w bloku ul.Tczew Czyżykowo Orkana Mieszkanie jest w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lecha

Tczew,pomorskie

330 000 zł38 m² 8 611,69 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Budynek znajduje się na terenie zamkniętym i monitorowanym, co zapewnia mieszkańcom bezpieczeństwo oraz komfort codziennego życia. Inwestycja obejmuje zaledwie 10 lokali mieszkalnych, co gwarantuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wyszyńskiego

Stare Miasto,Tczew

499 999 zł47 m² 10 638,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Komfortowy apartament z ogródkiem w centrum Tczewa - 47 m Atuty: prywatny ogródek ok. 60 m z tarasem 15 m i widokiem na most tczewski Kameralny apartamentowiec (tylko 20 lokali),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Tczew

Tczew,pomorskie

230 000 zł30 m² 7 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Tania w utrzymaniu kawalerka 30m2 Idealna jako gotowiec inwestycyjny Zabudowa w kuchni i w przedpokoju Zapraszam  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Topolowa

Tczew,pomorskie

639 000 zł57 m² 11 210,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z widokiem na park | po remoncie | gotowe do zamieszkania Na sprzedaż przestronne i odświeżone mieszkanie o powierzchni 57,05 m , położone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Suchostrzygi,Tczew

639 000 zł57 m² 11 200,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż mieszkanie 57,05 m - Tczew, ul. Topolowa - 679 000 zł Na sprzedaż przytulne i komfortowe dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 57,05 m , położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pomorska

Nowe Miasto,Tczew

279 000 zł46 m² 6 065,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna tylko w biurze gaudium. Pełną ofertę znajdziecie Państwo na naszej stronie. Nie wszystkie nasze nieruchomości są publikowane na portalach internetowych. Niniejsza oferta posiada 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Władysława Jagiełły

Stare Miasto,Tczew

240 000 zł30 m² 7 949,65 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Gaudium Nieruchomości prezentuje funkcjonalna kawalerkę z piwnicą, położoną w Tczewie. Przedmiotem oferty jest funkcjonalna, kawalerka do remontu o powierzchni 30,19m2, położona na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Tczew

Tczew,pomorskie

1 990 zł36 m² 55,28 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Open house zapraszamy na prezentacje 01.02.2026r. od 8:00 do 20:00 Nowoczesne 2 pokoje | balkon z widokiem na zieleń | parking | winda i piwnica Do wynajęcia nowoczesne, w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Władysława Jagiełły

Stare Miasto,Tczew

249 000 zł30 m² 8 247,76 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Oferta dostępna tylko w gaudium Przedmiotem oferty jest funkcjonalna kawalerka o powierzchni 30,19m2, położona na ostanim, 10. piętrze bloku ul. Władysława Jagiełły w Tczewie. Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jodłowa

Suchostrzygi,Tczew

409 000 zł50 m² 8 180 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie 56,6 m w sercu Tczewa - Suchostrzygi Szukasz przestronnego i funkcjonalnego mieszkania w doskonałej lokalizacji? To ogłoszenie jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jodłowa

Tczew,pomorskie

259 000 zł32 m² 8 093,75 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 32 m , zlokalizowana przy ulicy Jodłowej w Tczewie. Do mieszkania przynależy balkon oraz piwnica. Lokalizacja: -blisko przystanków komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bądkowskiego

Witosa,Tczew

570 000 zł48 m² 11 875 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Kociewskie Nieruchomości prezentują! Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 48 m , w pełni wyposażone, położone na parterze zadbanego budynku. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Andersena

Bajkowe-Piotrowo,Tczew

585 000 zł67 m² 8 764,04 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo przestronne 3-pokojowe mieszkanie w bloku na 2 piętrze. Na powierzchnię użytkową składa się powierzchnia lokalu mieszkalnego 60,89m2 oraz piwnica 5,86m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Paderewskiego

Stare Miasto,Tczew

712 500 zł95 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż unikalne mieszkanie, po generalnym remoncie w samym centrum Tczewa! mieszkanie: znajduje się na 1 piętrze w 3 - piętrowej kamienicy w samym centrum Tczewa, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Rokicka

Bajkowe-Piotrowo,Tczew

799 000 zł102 m² 7 833,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dużego, jasnego i ciepłego mieszkania dwupoziomowego w Tczewie. To bardzo ustawna nieruchomość z dwoma balkonami, dużą łazienką,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Tczew

Tczew,pomorskie

422 000 zł55 m² 7 716,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: duża część dzienna kameralne osiedle niskie ceny mieszkań termin realizacji: II kwartał 2026 kupujesz bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Tczew

Tczew,pomorskie

312 000 zł36 m² 8 578,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jagiellońska

Suchostrzygi,Tczew

270 000 zł33 m² 8 181,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe z aneksem kuchennym - Tczew Oferuję mieszkanie o powierzchni 33m2 plus piwnica 3,5m2 położone na trzecim piętrze w czteropiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bajkowe-Piotrowo,Tczew

474 990 zł54 m² 8 796,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50 m , usytuowane na trzecim piętrze zadbanego budynku. Nieruchomość składa się z: dwóch niezależnych, dobrze doświetlonych pokoi, oddzielnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyszyńskiego

Stare Miasto,Tczew

379 000 zł66 m² 5 727,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1880

Przestronne mieszkanie 2 km od centrum Tczewa - ul. Stefana Kardynała Wyszyńskiego Opis mieszkania: 3 jasne i ustawne pokoje Funkcjonalna kuchnia Przestronny przedpokój Łazienka z wc Duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bora - Komorowskiego

Suchostrzygi,Tczew

470 000 zł46 m² 10 217,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe w centrum Tczewa Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46 m , położone w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - w samym centrum Tczewa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rokicka

Bajkowe-Piotrowo,Tczew

399 000 zł51 m² 7 776,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Przedmiotem oferty jest sprzedaż dwupokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 40,13 m2 i powierzchni po podłodze 51,31 m2, usytuowanego na 4 piętrze w bloku przy ulicy Rokickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Tczew

Stare Miasto,Tczew

1 700 zł48 m² 35,42 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przeciwstawiam Państwu 2 pokojowe mieszkanie 48m 2 w Tczewie, ścisłe Centrum Miasta. Częściowo umeblowane Mieszkanie składa się z : Salonu z kuchnią Pokoju/ Sypialni łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Tczew

Tczew,pomorskie

302 000 zł35 m² 8 564,95 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Tczew

Tczew,pomorskie

395 000 zł49 m² 7 987,87 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: duża część dzienna kameralne osiedle niskie ceny mieszkań Gotowe do odbioru kupujesz bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kozia

Nowe Miasto,Tczew

480 000 zł49 m² 9 795,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

3 pokojowe mieszkanie W bliskości dworca mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 49 m2, w bardzo dobrym stanie technicznym. Nieruchomość jest zadbana i gotowa do zamieszkania. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Tczew

Tczew,pomorskie

490 000 zł65 m² 7 583,97 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

O inwestycji: osiedle Kociewskie III to kontynuacja projektu powstającego w pobliżu Tczewa. Niewielkie Rokitki pozwalają mieszkańcom korzystać z uroków okolicznej przyrody i jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Tczew

Tczew,pomorskie

421 000 zł55 m² 7 717,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Tczew

Tczew,pomorskie

435 000 zł54 m² 7 988,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Tczew

Tczew,pomorskie

421 000 zł55 m² 7 702,16 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025