dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Tczew - Oferty sprzedaży i najmu

90 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

90 ogłoszeń

419 000 zł45 m² 9 311,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Tczew - Nowoczesne mieszkanie 45 m | 2 sypialnie | Klimatyzacja | Niski czynsz nowa niższa cena - 419yś zł Na sprzedaż eleganckie, starannie zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 45 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł33,52 m² 10 411,69 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1897

2 pokoje po generalnym remoncie! tczew, ul. Jana Sobieskiego Doskonała przestrzeń dla pary bądź singla! mieszkanie: na sprzedaż ciche, ustawne, rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł51,30 m² 8 869,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania obsługiwaną przez biuro investkon Nieruchomości. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w Tczewie na Suchostrzygach, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł63,30 m² 4 739,34 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokal mieszkalny nr 3 o pow. 63,30 m2 to lokal usytuowany na pierwszym piętrze w budynku mieszkalnym wielorodzinnym. Lokal składa się z trzech pokoi ( o pow. 12,30 m2, 25,80 m2, 13,70.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł72,22 m² 9 401,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 72,22 m , położone na 2 piętrze w zadbanym bloku przy ul. Bora Komorowskiego w Tczewie. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł40,08 m² 8 233,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

<!-startfragment-> 2-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji - Tczew, ul. Saperska | 36,71 m Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie 2-pokojowe położone na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł51,29 m² 9 066,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Nowa niższa cena! 465 tys. zl Sprzedaż mieszkania Tczew, ul. Chrystiana Andersena (osiedle Bajkowe) Najważniejsze informacje powierzchnia całkowita: 58,03 m piwnica: 6,74 m powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł61,80 m² 7 928,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokoje po remoncie | balkon | 2 piętro | Tczew Na sprzedaż funkcjonalne i gustownie wykończone mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 61,8 mkw, położone na 2 piętrze w kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyzwolenia

Nowe Miasto,Tczew

449 000 zł36 m² 12 472,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Nowoczesne 2 pokoje na wyzwolenia - po kapitalnym remoncie 2026 r Szukasz mieszkania pod klucz , które pachnie nowością? Na sprzedaż jasne i bardzo ustawne 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zamkowa

Stare Miasto,Tczew

415 000 zł49 m² 8 434,96 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Jeśli szukasz mieszkania w spokojnym miejscu, pozbawionym gwaru i zgiełku ulicznego - jednocześnie nie rezygnując z udogodnienia życia w mieście - ta oferta skierowana jest właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Paderewskiego

Stare Miasto,Tczew

268 000 zł91 m² 2 945,05 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Wyjątkowe mieszkanie kamienica przy parku - 91 m potencjału I czerwonej cegły Szukasz nieruchomości z "duszą", którą możesz stworzyć od podstaw według własnej wizji? Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Paderewskiego

Stare Miasto,Tczew

1 300 000 zł364 m² 3 571,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Wyjątkowa kamienica przy parku - 364 m potencjału I czerwonej cegły Szukasz nieruchomości z "duszą", którą możesz stworzyć od podstaw według własnej wizji? Prezentujemy przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orzeszkowej

Czyżykowo,Tczew

299 000 zł36 m² 8 305,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie - 36 m , II piętro Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36 m , położone na drugim piętrze w atrakcyjnej lokalizacji. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Tczewskich Saperów

Tczew,pomorskie

1 600 zł28 m² 57,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę kawalerkę w Tczewie przy ul tczewskich Saperów 9 mieszkanie jednopokojowe z aneksem kuchennym i garderobą częściową wyposażona koszt wynajmu 1600 zł dodatkowo czynsz 590 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zamkowa

Stare Miasto,Tczew

800 000 zł64 m² 12 519,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Sprzedam nowoczesny przestronny apartament 2-pokojowy w doskonałej lokalizacji przy bulwarze nad Wisłą. Apartament wykończony jest na wysoki standart, do zamieszkania. Kuchnia w pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Władysława Jagiełły

Suchostrzygi,Tczew

499 000 zł65 m² 7 676,92 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz miejsca, gdzie Twoja rodzina poczuje się bezpiecznie, a każde z dzieci zyska własny kąt? Marzysz o porannej kawie na balkonie z widokiem na spokojną okolicę, bez sąsiadów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nowe Miasto,Tczew

345 000 zł41 m² 8 414,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro nie pobiera wynagrodzenia od kupującego Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 2-pokojowego w Tczewie, obsługiwaną przez biuro Investkon Nieruchomości. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Orzeszkowej

Czyżykowo,Tczew

320 000 zł35 m² 9 031,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Oferta dostępna W ossa nieruchomości! Z przyjemnością prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie położone w Tczewie. To idealna propozycja dla osób szukających funkcjonalnego lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Żeglarska

Stare Miasto,Tczew

539 900 zł68 m² 7 939,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Wyjątkowe 2 poziomy nad Wisłą - zamieszkaj przy Bulwarze w Tczewie Szukasz mieszkania, które ma to coś? Mamy przyjemność zaprezentować dwupoziomową przestrzeń o powierzchni ok. 68 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jadwigi

Stare Miasto,Tczew

480 000 zł70 m² 6 906,47 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1912

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w kamienicy w samym sercu Starego Miasta w Tczewie. Lokal wyróżnia się wysokimi sufitami (2,9 m), charakterystycznymi dla przedwojennej architektury,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stroma

Stare Miasto,Tczew

329 000 zł52 m² 6 326,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Oferta dostępna tylko w biurze gaudium. Pełną ofertę znajdziecie Państwo na naszej stronie. Nie wszystkie nasze nieruchomości są publikowane na portalach internetowych. Niniejsza oferta posiada 17.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Orkana

Czyżykowo,Tczew

215 000 zł24 m² 8 958,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kawalerki o powierzchni 24 m , położonej w Tczewie na osiedlu Czyżykowo przy ul. Orkana, na 3 piętrze. Najważniejsze atuty: doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Polna

Czyżykowo,Tczew

209 000 zł24 m² 8 708,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Oferta dostępna tylko w biurze gaudium. Pełną ofertę znajdziecie Państwo na naszej stronie. Nie wszystkie nasze nieruchomości są publikowane na portalach internetowych. Niniejsza oferta posiada 18.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stare Miasto,Tczew

2 200 zł34 m² 64,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*Tylko u Nas* Szukasz mieszkania na wynajem w spokojnej okolicy, a zarazem blisko Tczewa? Ta oferta jest dla Ciebie! Na wynajem mieszkanie 34 m2 w Rokitkach - 3 km od Tczewa! Dlaczego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dąbrowskiego

Za Parkiem,Tczew

249 000 zł99 m² 2 508,06 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z działką (500m2) o powierzchni 99,28 m2! Nieruchomość składa się z salonu, dwóch pokoi, osobnej kuchni z oknem, łazienki z wc, garderoby,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Akacjowa

Suchostrzygi,Tczew

30 500 zł52 m² 588,92 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Syndyk masy upadłości w postępowaniu upadłościowym osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, toczącym się przed Sądem Rejonowym Gdańsk Północ w Gdańsku Wydział VI.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jadwigi

Stare Miasto,Tczew

480 000 zł73 m² 6 598,85 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż przestronne mieszkanie z ogródkiem - Tczew, ul. Królowej Jadwigi. Oferuję na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni ok. 69 m , zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Sobieskiego

Nowe Miasto,Tczew

440 000 zł44 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

NA sprzedaż - mieszkanie 3-pokojowe Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni ok. 44 m , usytuowane na 1. piętrze. Lokal jest słoneczny i gotowy do zamieszkania. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Stare Miasto,Tczew

530 000 zł76 m² 6 946,26 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Więcej pokoi, więcej możliwości - mieszkanie idealne dla Twoich potrzeb. Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 76,3 m , położone na pierwszym piętrze w spokojnej.