dowolna

Nieruchomości Tczew - Oferty sprzedaży nieruchomości

179 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

179 ogłoszeń

425 000 zł50 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

To wyjątkowa propozycja dla osób, które chcą połączyć komfort mieszkania z niezależnością domu. Mieszkanie: to 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł32,37 m² 9 236,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1860

Na sprzedaż kawalerka w Tczewie, ul. Wyzwolenia - 299 000 zł Na sprzedaż oferujemy przytulną kawalerkę o powierzchni 32,37 m , położoną na 4. piętrze w budynku przy ul. Wyzwolenia.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł916 m² 687,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka pod Twój dom lub pod inwestycję, 916 m2 w Tczewie działka: na sprzedaż działka o powierzchni 916 m2, o regularnym kształcie. Nieruchomość objęta jest obowiązującym.

Szczegóły ogłoszenia

1 533 450 zł10 223 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Teren z Planem Miejscowym pod Przemysł w Tczewie. Działka o pow. 1 ha pomiędzy linią kolejową a terenem zabudowanym parkiem handlowym i składem budowlanym. Przeznaczenie mpzp -.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

4 500 000 zł1 285,30 m² 3 501,13 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy na sprzedaż halę produkcyjną z częścią biurowo - socjalną. Nieruchomość zabudowana zlokalizowana jest w Tczewie, składająca się z działki gruntowej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

487 000 zł69 m² 7 057,97 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami oferta bezpośrednio od dewelopera! Lokalizacja: - 9min do stacji pkp - Obok Przystanek autobusowy.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł53 m² 5 188,68 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż wolnostojący

Biuro Nieruchomości Apartament ma zaszczyt przedstawić Państwu na sprzedaż, funkcjonalny lokal usługowy o powierzchni 54 m położony w samym sercu Tczewa na ul. Wąskiej. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł90,42 m² 7 520,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:676 m²

Dom W cenie mieszkania! Przytulny - Komfortowy - Dom Jednorodzinny - Piękna Lokalizacja Prezentowana nieruchomość znajduje się w Tczewie przy ul. Krasińskiego. Przedmiotem oferty jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

415 000 zł50 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

6 500 000 zł26 005 m² 249,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż nieruchomość w Tczewie przy ul. 30 Stycznia to połączenie doskonałej lokalizacji, rozwiniętej infrastruktury i dużego potencjału inwestycyjnego. Wirtualny spacer po.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł174 m² 9 482,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 124 m²

Freedom Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu przestronny, gustownie wykończony dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 174 m2 w tym powierzchni użytkowej 129,09m2.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł55,23 m² 5 595 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Zapraszam na prezentację trzypokojowego mieszkania położonego w centrum miasta w Tczewie przy ulicy Sobieskiego. Mieszkanie o powierzchni 55,23 m2 położone jest w kamienicy na III.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł51,29 m² 9 163,58 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Doskonała przestrzeń dla rodziny, osób starszych, pary bądź singla! 2 pokoje z oddzielną kuchnią na osiedlu bajkowym mieszkanie: na sprzedaż ustawne, rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie (z.

Szczegóły ogłoszenia

9 900 000 zł2 466,91 m² 4 013,12 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Unikatowa oferta nieruchomości! na sprzedaż prosperujący kompleks motoryzacyjno-usługowo-przemysłowy O powierzchni 2466 M2! doskonała oferta dla dealera samochodowego - dobry roi oraz standard.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł68,87 m² 7 681,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz funkcjonalnego mieszkania w nowoczesnym budownictwie, które łączy komfort z unikalną, dodatkową przestrzenią? Ta propozycja to idealny wybór dla osób szukających gotowego lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

3 750 000 zł2 723 m² 1 377,16 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Atuty: - doskonała lokalizacja w ścisłym centrum miasta, w pobliżu urzędów i głównych punktów usługowych, - duży teren z miejscami parkingowymi, - nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 000 zł4 986,70 m² 1 303,47 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:26 005 m²

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł38,75 m² 10 296,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1897

2 pokoje po generalnym remoncie! tczew, ul. Jana Sobieskiego Doskonała przestrzeń dla pary bądź singla! mieszkanie: na sprzedaż ciche, ustawne, rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł90 m² 6 655,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:37 m²

Urokliwa kamienica na starówce w Tczewie - ul. Rybacka Na sprzedaż wyjątkowa kamienica położona w jednej z najbardziej klimatycznych części Tczewa - przy ul. Rybackiej 16, w samym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana o pow. 950 m2 z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną, położona w Tczewie przy ul. Głowackiego. Działka ma kształt zbliżony do prostokąta z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł177 m² 3 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

homfi ma przyjemność zaoferować do zakupu grunt 1000m2 zabudowany 2 domami - 1 gotowy do użytku, 2 w stanie surowym do wykończenia. Lokalizacja: na sprzedaż dom jednorodzinny w Śliwinach,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 72,22 m , położone na 2 piętrze w zadbanym bloku przy ul. Bora Komorowskiego w Tczewie. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł43 m² 9 186,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie w bloku o powierzchni 43,40 m , położone w Tczewie przy al. Zwycięstwa 15, na 4. piętrze w 4-piętrowym budynku. Lokal stanowi spółdzielcze.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł35,66 m² 8 132,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie - Tczew, ul. Polna 6 Cena: 290 000 zł Powierzchnia mieszkania: 35,66 m Piwnica: 3,18 m Piętro: 2 W skład mieszkania wchodzą: - 2 pokoje - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł52,02 m² 7 881,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

3 pokoje na Garnuszewskiego - 5 min do pkp! Cena: 410 000 zł Treść ogłoszenia: na sprzedaż ustawne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,02 m2, położone w jednej z najlepszych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

790 000 zł120 m² 6 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:411 m²

Rezerwacja! Nowy Dom na obrzeżach Tczewa-Tczewskie łąki Witam Serdecznie. Biuro Nieruchomości Apartament ma zaszczyt zaprezentować Państwu na sprzedaż Nowy Dom jednorodzinny w Zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł49,20 m² 8 434,96 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Jeśli szukasz mieszkania w spokojnym miejscu, pozbawionym gwaru i zgiełku ulicznego - jednocześnie nie rezygnując z udogodnienia życia w mieście - ta oferta skierowana jest właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

419 000 zł49,08 m² 8 537,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio , najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Umów się na Dni Otwarte! - Zarezerwuj termin - Kup mieszkanie w najlepszej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania 33m W centrum tczewa - gotowe do końca 2025 roku lokalizacja: wyjątkowa lokalizacja w samym centrum Tczewa przy ulicy Obrońców Westerplatte - jednej z głównych arterii.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł65,80 m² 10 942,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż luksusowe mieszkanie Premium w Tczewie - Osiedle Bajkowe, ul. Kubusia Puchatka Z przyjemnością przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania Premium.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł320 m² 2 715,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:258 m²

Kamienica inwestycyjna | 6 mieszkań | Tczew Nowe Miasto-Wojska Polskiego Świetna okazja inwestycyjna w sercu Tczewa! Na sprzedaż kamienica z ogromnym potencjałem - idealna pod wynajem, flip lub.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł1 889 m² 529,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka pod Twój dom lub inwestycję o pow.1889 m2! DZIAŁKA: Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni 1889 m2, w kształcie przypominającym trójkąt. Nieruchomość objęta jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł544,22 m² 4 593,73 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż oferujemy kamienicę położoną w doskonałej lokalizacji - przy ul. Mostowej w Tczewie, w ścisłym centrum miasta. Nieruchomość o łącznej powierzchni działki 645.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka rod Targówek - Tczew, ul. Targowa- twoje miejsce na relaks! Działka z bezpośrednim dostępem do drogi(wejście i dojazd z drogi przy ul. Targowej) Oferuję wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł33,52 m² 10 411,69 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1897

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

361 376 zł39,33 m² 9 188,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Patron Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkań w stanie developerskim w Tczewie. Prowadzimy sprzedaż lokali mieszkalnych położonych na osiedlu "jabłoniowe.

Szczegóły ogłoszenia

598 000 zł83,02 m² 7 203,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie dwupoziomowe 83,2 m z tarasem i widokiem na Wisłę - Tczew! Oferujemy przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 83,2 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł519 m² 2 890,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:177 m²

Nieruchomość po odrestaurowaniu, na nowo w 1990 r z funkcją biurową. Stopa zwrotu - aktualnie ok. 6-7%, możliwość podniesienia stawek czynszu najmu. Obecnie jest wynajmowanych 10 lokali.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł1 500 m² 152,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Powierzchnia działki: 1500m2 Opis Działki: z przyjemnością prezentujemy atrakcyjną ofertę sprzedaży działki o powierzchni 1500m2, położonej w urokliwej miejscowości- tujsk. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł45 m² 9 311,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż nowoczesne, starannie zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 45 m , łączące wysoki standard wykończenia, funkcjonalny układ oraz atrakcyjną lokalizację. Lokal idealny zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Luksus, styl I spokój Twoja oaza w sercu nowoczesnego Tczewa (jednostka) Czy można połączyć wielkomiejski komfort z sielskim widokiem, którym nie powstydziliby się Barbie i Ken.